Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nyáron pár barátnőmmel a...

Nyáron pár barátnőmmel a Balatonra szeretnénk menni, de nem vagyunk valami gazdagok. Hova menjünk?

Figyelt kérdés

Nekünk az is jó hogyha koleszbe kell laknunk mert ugyse nagyon leszünk a szállodába hen minkább a parton, de 1 olyan hely kéne ami olcsó... legalábbis a szállás.... hova menjünk? és kell vinni felnötet hogyha nem vagyunk még 18 évesek csak 16?

kb 8-an mennénk


2009. jan. 18. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell felnőtt, de ha telefonon beszéltek a kollesszal/szállással, ott úgyis megmondják.


[link]

[link]

[link]

[link]

2009. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Balatonalmádiban van egy tábor, ahol faházakban szállásolnak el és főként korodbeli fiatalok járnak oda. Ja és elég olcsó.. Keress rá!
2009. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Balatonnál jóval olcsóbb Görögország, még úgy is, hogy el kell menni odáig. Ha a szüleid engedik, inkább fizessetek be oda egy buszos útra. Garantáltan kevesebből kijöttök, mintha a Balatonra mennétek. Pl. tavaly 1 hétre 5 személyre összesen 13e Ft volt a szállás.
2009. jan. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még esetleg Zánkát tudnám ajánlani, ha esetleg szerették sátorozni. Szerintem jó a strand, az árak balatoniak. Továbbá folyamatosan vannak rendezvények, miután ez egy gyermekváros, ami ne tévesszen meg, mert múltkor pl. hatalmas drum and bass party volt :-) Érdemes utánanézni.
2009. jan. 21. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindazonáltal a 14:40-es hozzászólóval is tökéletesen egyetértek, két éve én is kerek harmincezer forintért voltam utazás+szállás, egy hétre. Kaja nem volt az árban, de hát istenem... nincs nagyobb élmény, mint kinn sütni-főzni a teraszon. Persze ugyanezt a Balatonnál is át lehet élni, csak a két árat összehasonlítva... ugyanakkor aláírom, hogy a Balaton Feeling az pótolhatatlan :-) Haverok, sörhegyek, kukorica, hekk, és sültkolbász, éjszakai fürdőzés meztelenül tömegesen, kacsaetetés barátnővel romantikázva, vagy csak merengés a nagy távolba egyedül beletemetkezve a gondolatokba :-)
2009. jan. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!