Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarországon belül melyik...

Magyarországon belül melyik térség, illetve ott milyen szálloda alkalmas egy hétvége eltöltésére, ha van két,8 és 10 éves izgő-mozgó fiam, és egy természetbarát férjem, de én inkább valami kényeztető-pihentető programot részesítenék előnyben?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 18:08
 1/2 anonim válasza:
100%

Debreceni Gyógyfürdő Hotel a nagyerdő közepén található, mellete az élményfürdő a gyerekeknek,neked pedig masszázs stb. lehetőség áll rendelkezésedre.


jó pihenést

2009. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nekem is hasonló volt a problémám, csak nekem már elmúltak 10 évesek az ikrek. Ősszel az egyik hétvégét toldottuk meg egy kis szabival, így voltunk 5 napot Tiszafüreden, a Balneum Thermal Hotelben, a Tisza-tónál. Mindenképp vízparti és minél inkább természetes helyet kerestünk és nagyon jól éreztük magunkat, mert tényleg a legapróbb dolgok, pl. az étterem lámpabúrái és "bárszékei" is gyékényből voltak. A férjem az igazi nagy Horgász, ezért ő szinte minden nap kinn horgászott.(Még az engedélyt is elinttézték nekünk a hotelből, nem kellett utánajárni.) Jó volt, hogy nem kellett messzire menni amikor ki akartam nézni hozzá, mert a stég ott volt a szálloda mellett. Én egész nap a medencében áztattam magam, és még egy csomó kezelést is kaptam a csomaghoz, így nem is volt drága, főleg, hogy ü.cs.-vel és étk.csekkel fizettünk. A srácok a medencében játszottak, vagy a játszótéren, de a csónaktúrát is nagyon élvezték. Jó utat! :)
2009. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!