Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan tudnék ide eljutni? És...

Hogyan tudnék ide eljutni? És mivel? (villamos, busz vagy metró)

Figyelt kérdés

Budapesten a Népligetből (buszpályaudvartól) szeretnék eljutni a Thököly út. 82-be a Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatalba.

(úgy értem, hogy pl. hányas villamossal vagy metróval tudnék ide eljutni). Ha csak átszállással, akkor pedig a részletesen kellene az útvonal.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. ápr. 19. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Ez miért ilyen nehéz? Tele van a net útvonaltervezőkkel. pl.


[link]


Én sem vagyok budapesti, de sokszor utazom fel mindig itt tájékozódok.

2011. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Talán mert vannak olyanok, akik még nem voltak Pesten. És hiába néztem meg az útvonaltervezőket a buszokat..stb. nem írja ki..igen okos. -.-

Ha nem tudsz normálisan választ adni a kérdésre, akkor ne is írj!!

2011. ápr. 19. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Ne sértegesd az első válaszolót, nagyon jó választ adott.

Az említett tervező pedig gyönyörű részletes tervet is ad, csak jobban körül kéne nézni.

Én is rengetegszer használtam már.

2011. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a bal felső sarokban a Tömegközlekedésre állítsd a keresőt és akkor ki fogja adni a villamost-buszt, mindent. Ráadásul meg tudod adni neki milyen napszakban mész, így olyan tervet kapsz, ami neked a legjobb. Amúgy Budapesten több Thököly út is van, neked kell tudni, melyikbe készülsz menni :)
2011. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!