Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen és mekkora patak van...

Milyen és mekkora patak van Mogyoródon a Temető út-tól a térkép szerint jobbra?

Figyelt kérdés

Ez most a látszat ellenére egy borzasztó fontos kérdés (számomra), el akarok valahova jutni, és le akarom vágni ott az utat, de életemben nem jártam még arra, csak a térképen látom, hogy patak, na de mekkora? Simán át lehet ugrani? Van fölötte híd?

Szóval a borzasztó pontos koordináták (ha van itt mogyoródi így is tudni fogja, aki meg ugyanannyira nem az mint én, az ne okoskodjon, én is tudom használni a google térképet, meg a keresőt, ha viszont vki már járt arra, és tudja miről beszélek, az írjon.) tehát a Dósza György útból Temető út lesz ugye dél felé. Ez átmegy az m3 alatt, aztán azt írja h ott a Hősök ligete, és onnan térkép szerint jobbra egy no name út, ami egy temetőbe végződik. ettől délre (kb pont mellette) egy patak. ezen akarok áthaladni, hogy valami épület mellé érjek, és végül rákerüljek a Vízi park utcára. Ez egy lehetséges útvonal?


2011. ápr. 29. 14:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!