Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten mennyi idő a...

Budapesten mennyi idő a nyugatiból átjutni a keletibe? (Villamosra gondoltam, de a többi jármű is érdekelne. )

Figyelt kérdés
Vonat csatlakozás miatt lenne lényeges, mivel Kiskunhalasról indulnék vonattal Münchenbe, és itthonról a nyugatiba megy csak vonatom, a németországi vonat pedig a Keletiből indul.:) Ezért szeretném megtudni, mikor kellene elindulnom, hogy időbe odaérjek, és biztosan ne késsem le. (Mert az a baj, hogy 2 óránként vannak járatok odafelé)

2012. márc. 25. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Kiskunhalasról a Keletibe mennek a vonatok!
2012. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Metróval a legegyszerűbb (és leggyorsabb is). Azzal maximum 15 perc (számolj 20-szal, ha nem nagyon tudod merre kell menni), és ebben az is benne van, hogy megtaláld a Deák-téren az átszállást az M2-re.
2012. márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De ha a "felszínen" maradnál, mert pl. ritkán látod Pestet, és ragaszkodsz a vilihez: akkor Nyugatitól 4es6os villamos( 4es vagy 6os, mindegy, 2 percenként jár), majd a Blaha Lujza téren leszállsz és onnan pár perc busszal:

-7 es, vagy 173-as busz (2 megálló)

-7E, vagy 173E busz /piros jelzésű buszok/ (1 megálló)

És már a Keletinél is vagy, a főbejárat előtt tesz le a busz.

A Blahán, ha leszállsz a villamosról akkor nem kell aluljárózni, ott mellette a téren állnak meg a buszok.


Így se több mint 15 perc az egész.

2012. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: viszont a villamos tuti tömött, sok batyuval nehézkes lehet.

A metrónál meg tényleg nem egyszerű megtalálni az átszállást ha nem vagy ismerős(szerintem).


A buszoknál kihagytam az 5-ös buszt, ugyanott áll meg, az is jó, azzal 2 megálló a Keleti. De ki van írva, a legtöbb busz jó, tehát 2-3 percen belül biztosan fel tudsz szállni vmire ami elvisz a Keletihez.

2012. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Rendben, nagyon köszönöm! :)

Akkor ezek szerint... maradok a busznál! :)

2012. márc. 25. 21:24
 6/9 anonim ***** válasza:

van közvetlen járat is: 78-as troli, a végállomás a keleti, úh nem lehet elrontani

Nyugati pu. (Podmaniczky u.)-

Keleti pu. (Garay utca)

2012. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jaj, bocs, elírtam 73-as troli :)
2012. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a többi stimmel, a menetidő 9 perc
2012. márc. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
wáó:)köszönöm.és az mennyi időnként közlekedik?
2012. márc. 28. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!