Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik utazási irodát ajánlját...

Bodjo kérdése:

Melyik utazási irodát ajánljátok Mo-on?

Figyelt kérdés
Szlovákiából vagyok, és nem nagyon ismerem a magyar utazási irodákat... Mo-ról szeretnénk utazni, körülbelül Egyiptomba, ha tudtok, segítsetek! Köszi!

2012. máj. 21. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha Egyiptom a célod, akkor szerintem Best Reisen, Anubis Travel és Sun&Fun irodák kínálatát nézd meg, vagy a Karthago Tours-t, de az ha jól tudom, Szlovákiában is van.
2012. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, átnézem az ajánlatokat!!
2012. máj. 22. 08:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Inkább saját szervezésben utazunk, az nem megy csődbe.:-) Ma már az internettel csodákra képes az ember.
2012. máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha Egyiptom a cél, én nem ajánlom az egyéni szervezést. Az első válaszoló által felsorolt utazási irodák abszolút jók. De érdemes mindenki ajánlatát végignézni, mindig vannak akciók.
2012. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet, mi saját szervezésben voltunk. A repjegyet és a szállodát lefoglaltuk, jóval olcsóbban jött így ki, mint irodával. Ott pedig lépten-nyomon szerveznek egynapos kirándulásokat a fontos turisztikai célpontokhoz, az is sokkal olcsóbb volt, mintha irodával mentünk volna. Összességében feleannyiból jöttünk ki.
2012. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is Szlovákiából vagyok,s már évek óta Magyarországról járunk kirándulni.Mink a Medici traveltől,Komáromból.Sokkal jobban megszervezik,mint a mieink..tapasztalat.S pénzbe is jobban jovunk ki,ha az eurót átváltjuk forintra.
2012. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is azért gondoltam a magyar utazási irodákra, mert átváltva az eurót olcsóbban kijöhetek... mondjuk egy utat néztem eddig, 100 euro diferencia volt szlovák-magyar ár közt... de megpróbálok akkor egy utat egyedül összerakni, meglátom, mi sül ki belőle... és köszi a Medici travelt is, azt is átnézem!! köszönöm a válaszokat!!
2012. máj. 23. 08:38
 8/12 anonim ***** válasza:

Foglalni a booking.com-on szoktam szálláshelyet, nekem eddig mindig bevált. Repülőjegykeresők is vannak a neten bőven. De az index.hu utazós fórumain is rengeteg ajánlatot kaptam már.

Mi jártunk már több karibi országban, Indonéziában, Thaiföldön, USÁ-ban, és mindig saját szervezésben. SOKKAL olcsóbban jöttünk ki, mint a drága irodai csomagokkal.

2012. máj. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Egyiptomban is saját szervezésben voltunk, természetesen.
2012. máj. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ja, még egy dolog: ha hosszabb időre megyünk (legalább 3 hétre), akkor inkább albérletet szoktunk kivenni és albérlős oldalakon keresgélünk. Sokkal olcsóbban meg lehet egyezni velük, mint hotelszobát bérelni. Azoknak az egyedülállóaknak, akiknek például diákbérlőik vannak, nyaranta üres a kiadó szobájuk a vakáció miatt és ilyenkor szívesen kiadnak rövidebb időre is jóval olcsóbban, mint azok, akik az idegenforgalomból élnek.
2012. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!