Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonföldváron és Balatonsze...

Balatonföldváron és Balatonszemesen tudnátok olyan camping-eket írni, ahol lehet sátorozni és kerékpárokat konténerbe zárni éjszakára, és nem kell előre bejelentkezni, hanem álalában mindig van szabad hely, ha épp odamész július közepe táján?

Figyelt kérdés
Valaki eseteleg, aki gyakran jár arra, vagy van tapasztalata erről?

2012. jún. 2. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az utóbbi években a Vadvirág üdülőtelep Szemes és Lelle között eléggé üresnek tűnt, ott szerintem akadni fog hely. De a bringaelhelyezési lehetőségekről nem tudok nyilatkozni.
2012. jún. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Balatonszemes Lidó Kemping. de hogy konténerbe lehet e zárni biciklit nem tudok nyilatkozni. bár nem hallottam róla hogy elraboltak volna onnan valaha bármit is, de viszont ez a legolcsóbb hely. Vannak portások és ha jól tudom őrök is. Egy baj van, hogy sok a pók arra-fele mivel én utálom és félek is tőlük ez csak nekem baj, de kitudja :) Szóval idén ha nem is, jövőre nézd meg ha érdekel és talán össze is futunk :)
2012. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!