Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan érdemes stoppolni...

Hogyan érdemes stoppolni Zalaegerszegtől Tiszaújvárosig?

Figyelt kérdés
Először Pestig, aztán Eger, és Tiszaújváros. Pesten honnan stoppoljak?(pl.:benzinkút?)(főúton lehet stoppolni?) Válaszokat előre is köszönöm :)

2012. jún. 3. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A menetrend szerint közlekedő vonat vagy az autóbusz miért nem jó?
2012. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Többször mennék oda ha minden jól megy... és úgy már nem lesz annyi pénzem rá :S
2012. jún. 3. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:

HÚHA... Zalaegerszeg-Tiszaújváros 400 km. öcsém... nem semmi... Na de egy útvonallista:

Zalaegerszeg-Pakod-Türje-Sümeg-Nyírád-Nagyvázsony-Veszprém-(innen a 8-as főút Székesfehérvárig) Székesfehérvár-Pákozd-Sukoró-Kápolnásnyék-(innen 7-es főút Budapestig)- BUDAPEST(Nagytétényi út-Szerémi út-Lágymányosi híd-Könyves Kálmán krt.-Hungária krt.-(innen 3-as főút Gyöngyös-Eger-Miskolc felé))- Budapest-Kerepes-Gödöllő-Aszód-Hatvan-Gyöngyös-Detk-Kápolna-Mezőkövesd-Mezőnyárád-Mezőcsát-Hejőkürt-TISZAÚJVÁROS...

Válasz a kérdésre: Pesten jobban jársz venni vonaljegyet a BKV-ra, 320 Ft. A lágymányosi híd pesti hídfőtől indul az 1-1A villamos, mivel el tudsz menni a Puskás stadionig, (Vagy Budapesten szintén az 1-1A villamossal a Kacsó Prongrác útig, ott a távolsági volán megállóban stoppolj, egy MEZŐKÖVESD felirítú táblábal -> EZ AUTÓPÁLYÁN MEGY (M3) )... Onnan a 3-as főúton a fent leírtak szerint... :D

A főutakon lehet stoppolni szerintem, mert én is rendszeresen járok Budapest-Szolnok-Kenderes között stoppolva, a 4-es főúton, és látott rendőr, és nem csinált semmit. Az a lényeg, hogy mindíg keress egy jó helyet, ahol félre tudnak neked állni... amint te is irtad, a benzinkút, vagy a buszmegálló is jó erre, lakott területen kívül egy útkereszteződés is megteszi....

FONTOS, ÉS AJÁNLOM IS!!!

Ha az én útvonalamat követed, írj táblákat, hogy merre mész SÜMEG, VESZPRÉM, SZÉKESFEHÉRVÁR, BUDAPEST, GYÖNGYÖS, MEZŐKÖVESD, TISZAÚJVÁROS


VIGYÁZZ MAGADRA, Jó utat,

ALV. (Autósok Legyenek Veled)

2012. jún. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? fiú-lány?

Nem lenne kedved valamikor körbestoppolni velem az országot? én 20/F

2012. jún. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Agnetha válasza:
Sehogy.Manapság stoppolni is veszélyes,nem tudhatod, kihez szállsz be,hova visz, mit akar majd,menj vonattal.
2012. jún. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!