Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol találok olcsóbb Miskolci...

Hol találok olcsóbb Miskolci vagy Miskolchoz nagyon közeli településen legolcsóbb Panziós szállás vagy legolcsóbb vendégházban lévő szállást?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg megszűnt a korábban lefoglalt panzióm igez csak a Júliusi időpontott foglaltam le 5 napra és 4 éjszakára.


Július közepén mentem volna nyaralni csak erről a drága látós Panzió egy információt sem irt nekem arról meg fog szünni vagy megszűnik a panzió létezni.



Én meg nagyon szeretnék elmenni nyaralni mert szükségem van utóbbi hónapokban igen nehéz időszakot éltem át igen rendesen megviselt engem lelkileg.


Olyan szállásra vágyom ahol 4 éjszaka idegen forgalmi adóval együtt max 20.000 Ft tesz ki a szállás költsége.



2012. jún. 7. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


van amelyiknél 10ből is kijön a 4 éjszaka...


de én a helyedben nem miskolcra mennék,hanem ha borsodban gondolkodsz,miskolctól 40 km-re van bogács, 255ért van sok szállás, nézd meg www.bogacs.com

csak ajánlani tudom,vizsgaidőszakban szakitós időszak után ott pihentem ki magam igazán,strand,borozók,zöld mindenütt,csodaszép,feltölt élettel (1 hetet kihoztam 30ezerből kajával együtt)

2012. jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!