Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit ajánlotok, mit nézzünk...

Mit ajánlotok, mit nézzünk meg Budapesten?

Figyelt kérdés

Nemsokára megyünk Budapestre érdekelne hogy szerintetek mit lenne érdemes megnézni (múzeumok,strandok,parkok,nevezetességek,aquapark)?(Budapest környéke is szóbajöhet!)

Előre is köszönöm a segítségeteket!:)



2012. jún. 9. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Bruce Willist.


Egyébként gyermekekkel vagy kettesben andalogva, tinik vagytok vagy békés családanyák? Rengeteg minden van amit érdemes.

2012. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
A rengeteg BMW X5, X6, Audi Q7, Porsche Cayenne, Lexus és hasonló kategóriájú autókat, amelyek 90%-át adócsalással szerzett jövedelemből vették.
2012. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

előző :D

én nem hagynám ki a Vidámparkot, Állatkert, Tropicarium, Libegő, Nemzeti Színház és környéke, Parlament, Budai Vár. Pont múltkor gondolkodtam azon, hogy én miket ajánlanék valakinek, aki nem ismeri Bp-t és meg szeretné nézni, és nekem először ezek jutottak az eszembe. A Dunát mindenképpen nézzétek meg, annyira gyönyörű látvány szokott lenni, főleg este, amikor már világítanak a lámpák a hidakon! Ha több pénzetek van, esetleg érdemes befizetni kétéltű buszra, ami megy a parton, és utána belemegy a Dunába. Kicsit drága ugyan, de biztosan maradandó élmény.

2012. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első:14/L vagyok és a szüleimmel megyek.

Utolsó:Köszönöm sokat segítettél:)

2012. jún. 9. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Szívesen :)

Esetleg elmehettek IMAX moziba, az is érdekes lehet. És a Margitsziget, láttam a kérdések között, hogy valaki kérdezte, megy-e már a szökőkút, annak a partján olyan jókat lehet aludni :D na persze nyilván nem azért mentek, de ott is van mini állatkert például.

2012. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18:41 azt hitted, hogy viccelek, pedig nem. Bár 14 évesen még valóban nem érdemes az ilyesmit megfigyelni.
2012. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!