Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » SZEGED víz melletti időtöltés,...

SZEGED víz melletti időtöltés, konkrétan mi van jelenleg a szegedi szabad stranddal? Használható? Van szegeden strand ami üzemel? Szabad vagy hagyományos régi fajta vagy valami új fürdő? 2012 június vége van. Mikor lehet használni őket?

Figyelt kérdés
Nagyon zavaros amiket olvasok róluk, kempinget felhívtam : strand bizonytalan ideig zárva. Mi van a szabad stranddal ami a Tiszapart ha jól értem? Azt bizonytalan ideig építik? Nem ismerem Szegedet!!!! De a közeli napokban (értsd szomb vas vagy hétfő vagy kedd 2012 június végén) lent kellene tölteni néhány napot gyerekkel tehát feltétlen víz mellé mennénk. A legutolsó verzió lenne valami új szuper wellness vagy puccos fürdő, én valami hagyományosabb lehetőséget keresek de nem áttekinthető amiket írnak Szegedről és túl sok időm sincs bogarászni, azért kérdezem itt. Vagy Szeged környékén valami? Köszönöm a segítséget!!!!!
2012. jún. 28. 12:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Egészen pontosan Domaszékre mennénk de Szegeden szállnánk meg vagy ha bárki tud a környéken tényleg olcsó szálláslehetőséget azt megköszönném, csak 1 vagy 2 éjszakáról lenne szó. Akár sátorral. Mórahalom kilőve azt már végig vettem, átgondoltam. Tehát szállás olcsón és fürdési lehetőség ami nyitva is van és használható. Bármilyen segítségért hatalmas hálám!
2012. jún. 28. 13:08
 2/4 A kérdező kommentje:
SZIKSÓSTÓFÜRDŐ az mennyire jó, tiszta, nem zsúfolt? Kellemes hely? Nagynak számít vagy ahogy elnézem inkább picinek? Tudna valaki írni róla valami tapasztalatot?
2012. jún. 28. 13:14
 3/4 A kérdező kommentje:

Te jó ég! Most látom hogy ott valami nudista dolog van - Sziksóstón - az ugye nem egy és ugyanaz evvel a kempinggel????? [link]

Gyerekkel mennék, tehát nem ugrabugrálnak ott meztelen pasasok,nénik? :))

Már amennyiben ott szállnánk meg és töltenénk időt.

2012. jún. 28. 13:23
 4/4 dev dam ***** válasza:
[link] sajnos nincs viz a medencékbe de lehet nemsoká lesz.
2012. jún. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!