Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 3 napra utazok Balatonra,...

3 napra utazok Balatonra, először barátokkal.2 órája ülök a bőröndöm felett, nem tudom, mit vigyek el. Jellemző, hogy túlpakolom magam, de a tömegközlekedés miatt nem akarok sok cuccot vinni. Mik a legszükségesebb cuccok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 21:20
 1/4 anonim válasza:

pénz/fogkefe/fogkrém/törülköző/szappan/sampon/váltó alsó/váltó poló/váltó gatya/egy pár zokni/egy cipő/egy pakli kártya


és ami rajtad van.

2012. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez elég sok mindentől függ! :/ Szentem indulj ki abból, hogy ha nem vinnél az ég egy adta világon semmit, akkor mi lenne?! Fogkefe -fogkrémet úgyis visznek a többiek ;)- fürdőgatya, ha a szálláson nem adnak törcsit akkor az is. papucs nem árt, váltócucc, naptej, napszemüveg...
2012. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

én tapasztalat alapján mondom, hogy naptejet előbb lehet kölcsönkérni, mint fogkefét vagy alsót.


-vagy csak nekem nem szoktak kölcsön adni a szemetek :)

2012. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

- fogkefe, fogkrém (ha elfelejted, veszel ott - jártam már így :P)

- naptej

- törölköző a strandra, fürdőruha

- törölköző fürdéshez, papucs

- tusfürdő (a DM-ben van kicsi tusfürdő, sampon, fogkrém... az pont elég, és alig foglal helyet, súlya sincs!)

- pizsoma

- három póló

- három alsó/bugyi

- két rövidnadrág

- kényelmes, sétálásra alkalmas cipő

- szúnyogriasztó (bőrre kenhető mindenképp, esetleg olyan, amivel befújod a szobát, vagy, ami bedugható a konnektorba)

- pénz, igazolványok, valami kis övtáska, amiben ezeket cipelheted, ha nem akarsz folyton táskával járni

- telefon, töltő

- könyv, zene (ez utóbbi persze lehet, hogy a telefonod :))

- napszemüveg

- esetleg társas, kártya, rejtvény... amit szeretsz. Toll hozzá

- zsebkendő, sebtapasz

- az utazáshoz esetleg szendvics, innivaló pedig mindenképp


Nagyjából ennyi, amit vinnék, de persze lehet, hogy kifelejtettem valamit.

2012. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!