Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Szeptemberi diákbérlet...

A Szeptemberi diákbérlet mikórtól jó?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni hogy agusztus végén is lehet már használni a szeptemberi bérletet. Ha igen hányadikától?
2012. aug. 30. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Ha jól tudom másodikától, vagy ha utána veszed meg, későbbtől ,de ebben nem vagyok biztos.

Ha augusztusban még nincs, jegyet is lehet venni.

Szerintem anyagilag még jobban is kijössz, főleg, ha nincs ellenőr.(hévnél)

2012. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen bérletre gondolsz. A volán-bérletek már aug 27 óta érvényesek (a diákbérletek), tuti, mert 26áig volt érvényes az előzőm, és a pénztáros néni mondta, hogy ha úgyis 27től akarok venni, akkor vegyek inkább szeptemberit, mert már érvényes. És hétfő óta utazok is vele.
2012. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszolónak igaza van, attól függ, milyen bérletre gondolsz!

A BKV-nál pl. 30 napos bérlet van, amit kérhetsz úgy, hogy augusztus x-edikétől legyen érvényes (szeptember (x-1)-edikéig).

2012. aug. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Máv nál meg kérhetsz havi bérletet, ami elsejétől ötödikéig jó, meg harmincnaposat, ami 30 napig jó.
2012. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!