Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Tisza-tó mennyiben más,...

A Tisza-tó mennyiben más, mint as Balaton? Mennyire mélyül hirtelen? Vízminőség? Hínárok? Strandok milyenek? Part homokos, iszapos stb?

Figyelt kérdés
Mindenféle dolog érdekel. Vízminőség, hínár, mennyire mélyül, milyenek a szolgáltatások? Árak sokkal olcsóbbak? Itt is sok külföldi van vagy inkább belföldiek? Van olyan nyaraló-övezet feeling, mint a Balcsin? Minden infó érdekelne...

2012. szept. 17. 15:39
 1/3 anonim válasza:
Hát a vizet meg lehet szokni ha belemész..nem mélyül hirtelen de ki van írva hol mély és hol nem de a két rész 50 méterre van egymástól..vannak csúszdák is van egy kis 10 méteres hely ahol kajákat meg mindenfélét árulnak hekket innivalót stb de ezek drágák úgyhogy jobban megéri vinni..külföldiek nincsenek olyan veszett sokan..pár család 3-4..ami nagyon rossz hogy zavaros a víz és pl a gyerekrésznél mármint ahol alacsony a víz ott se látni viszont helyenként nagy sziklák vannak mindenfele és ha hirtelen belerúgsz úgy fáj mint a fene..a másik ilyen hogy a víz tele van sulyokkal de még a part is..az ilyen kis tüskés fekete történet és mindenfele áll ki belõle tüske szóval lehetõség szerint papucsba kell lenni..amúgy ha lepakolsz egy árnyékos helyre akkor nagyon szép a táj meg úgy az egész 'kilátás' meg minden..van vízibicikli;jetski;banán meg minden..remélem hasznos volt.: ))
2012. szept. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval, ez a szúrós izé nagyon el van terjedve a Tisza-tóban, meg váratlan helyeken is vannak sziklák a vízben. Ez azért komoly hátrány a Balcsihoz képest. Ott nincs ilyen szúrós szutyok, csak esetleg hínár. Kövek is csak a parton vannak, tehát ott nyugodtan lehet futni a vízben. Meg a part szakasz is hosszabb ott. Mólók vannak a Tisza-tavon? Általában iszapos a part vagy ki van rakva kővel, mint a Balatonon? Van ahol homokos esetleg? Sodrás? Mennyire érződik, hogy a Tisza átfolyik rajta?
2012. szept. 18. 00:13
 3/3 anonim válasza:
Vannak minimális mólók de azok is csak arra a célra hogy hozzáférjünk a vízibiciklikhez..nem iszapos..kis kövecskékkel van kirakva a part ahol én voltam ott le volt terírtve az elkerített részre egy hatalmas szönyegszerûség..sodrás nem nagyon van..én egyáltanán nem éreztem..maximum a motorcsónakoktól amik folyamatosan!) mennek..de azok a szúrós izék..ráléptem egyre úgy izomból..azt hittem szörnyethalok úgy fàjt. Olyan mintha szögbe léptél volna..nekem még mindig megvan a seb helye pedig már vagy 2 hónapja az ezetnek..még nyáron voltam ott..szóval ezekkel kell vigyázni amúgy nagyon jó élvezhetõ a hely..mondjuk hogyha most akarsz menni akkor már nagyon hideg lesz..habár ha azt vesszük hogy szerdán még a balatonban láttam vállalkozókedvû embereket úszkálni..
2012. okt. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!