Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ötlet? Keresek falusi turizmus...

Ötlet? Keresek falusi turizmusos vendégházat, ahol szinvonalas a vendéglátás, igényes a hely, romantikus, és esetleg van valami különlegesség.

Figyelt kérdés
7-8 fö számára, természetközeli, vagy gyógyfürdöközeli nyugodt hely preferált lenne
2012. dec. 18. 15:35
 1/2 anonim válasza:
Szilvásvárad szerintem jó ehhez :)
2012. dec. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Anno a Deák térnél lévő utazási irodától lehetett ajánlatot kérni a falusi turizmus ügyben. Miskolctapolca a barlangfürdőjével nagyon kulturált hely remek kirándulási lehetőségek vannak továbbá múzeumok,amik az esős időben is jó szolgálatot tehet.Autóval v busszal közel van Lillafüred ahol szintén van sok látnivaló. Ugyanazzal az utazási formával Bogácsra ahonnan bejárhatod Egert és Egerszalókot. Nem írtad kb mennyit szeretnétek utazni és honnan? Ha van egy kis időd akkor a kinézett célhely Önkormányzati lapjára klikkelsz és ott megtalálod azokat akik a falusi turizmusban részt vesznek.

Arra azért vigyázz,hogy amit ígérnek próbálj meg utánanézni.Legutóbb megjártuk Esztergomba mert ajándék belépőjegyet kínáltak ingyenes fürdőjeggyel!A Bazilika csak részben volt nyitva a fürdőben pedig egyetlen egy kis medence csúfolkodott amit szaunázás utáni hűtésre szolgálna, de a benne lévő víz ami szerintem lábmosónak is kevés!Akik szeretik a nudizmust azok ott pihentethetik a szemüket mert a pucérság megengedett és ezt csak a fürdőben tudod meg! AZ AJÁNDÉK FÜRDŐJEGYET KIFIZETTETTÉK VELÜNK! Ha Tisza környékére mégy akkor parkolóhelyet kell fizetni annak a helynek ahol szállást foglaltál! Velem aranyosak voltak a "szallasvadasz.hu" emberei,esetleg még ötleteket tudnak adni illetve érdemes náluk körülnézni,nem drágább mint ha egyedül választanád ki.

Remélem tudtam valamit segíteni?

2012. dec. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!