Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi az, hogy egész Nyíregyházán...

Mi az, hogy egész Nyíregyházán és környékén nincs kiadó ház bulira?

Figyelt kérdés
Honnan a francból szerezhetnék?

2013. febr. 3. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mindenki tart tőle, hogy lerészegedik a banda, törnek zúznak, hánynak.
2013. febr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne kiadó ház?? Nekem is van Debrecenben egy kis kertes házam amit ki szoktam adni, igaz nem bulira. Senki sem olyan idióta hogy egy rakás piálós, drogozós fiatalnak kiadja 1 napra hogy utána összehányva, széttörve kapja vissza. Volt tapasztalatom benne, így sokan csak bulira nem adják ki. De rövidebb-hosszabb távra kiadják aki megfelelő.
2013. febr. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is arra gondolok, hogy ez nem feltétlenül jó üzlet. Adott esetben teljesen lakhatatlanná is tehető egy ház egy jobban odatett bulival (pl. tűzijátékoznak egy jót és leég az egész a 3,14csába) és nincs az a reális kaució, amivel minimalizálni lehetne a kockázatot. A biztosító is valószínűtlen, hogy kifizetné a kárt, ráadásul egy összetartóbb banda esetén soha ki nem derül, ki volt a károkozó. Plusz még a szomszédok se rajonganának a kemény bulikért.
2013. febr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szilfa pub válasza:

Üdv.

A Szilfa Pub ,Nyíregyháza Debreceni út 70.,kiadó bulikra.

Érdeklődni 06706341142 telefonszámon.

2019. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!