Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit lehet megnézni Aggtelken...

Mit lehet megnézni Aggtelken a barlangon kívül? Esti szórakozásra van lehetőség 20on éves fiataloknak? Nagyon nehéz oda tömegközlekedéssel kijutni?

Figyelt kérdés
Egy 8-10fős társasággal, egy hétvégére (3nap/2éj) mennénk. Sátorozni szeretnénk, egy kicsit túrázni, este bulizni, de a szalonnasütés is jó móka lenne egy estére. Nekivághatunk úgy, hogy nem ismerjük a környéket?(az odajutásra gondolok elsősorban..) Ja..és hangosak vagyunk, lehet ebből gond a campingben?
2008. jún. 4. 18:01
 1/7 A kérdező kommentje:

esetleg horgászati lehetőség?

Megoldható ez az út autó nélkül?

tudom, h sok kérdésem van, de nem igazán ismerem a környéket..

2008. jún. 4. 18:03
 2/7 anonim válasza:
100%
Szia!Aggtelek környékén élek.Én azt javaslom hogy semmiféleképpen ne hagyjátok ki,mert nagyon szép hely.Most már nyári idény van szoktak lenni koncertek a barlangon kívül és belül is,sziklamászás!Horgászati lehetőségről nem tudok,de ha még érdekel utánna nézek nektek!De ti is nézelődjetek itt:www.aggtelek.hu
2008. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon régen jártam ott, de eszembe jutott, hogy Aggtelek mellett, Szögligeten vol a szállásunk, a falu szélén egy túristaházban (Szalamandra volt a neve). Gyönyörű helyen volt, egy réten, hegyek között. Lehet hogy a szállás már nem működik, de a közelben volt egy horgásztó, valamint egy vár romjai, és lehetett lovagolni. Érdemes arra körülnézni!
2008. jún. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszoló vagyok. Utánanéztem, a Szalamandra-ház üzemel, és sátorozni is lehet. Itt megnézheted:

[link]

2008. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

és Szögliget milyen messze van? mert nem akarunk atót vinni.. és az odajutás nagyon bonyolult?mert az elvira azt írja ki, h van vasútállomás Jósvafőn, de onnan hogy jutunk át Aggtelekre?

És vmi hangulatos kis kocsma?:)

A kempingben szeretnénk megszállni, aminek az árait sajnos sehol sem találom a neten..:S

2008. jún. 6. 09:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, utánanéztem, Szögliget nagyjából 20 km-re van Aggtelektől. Onnan és Jósvafőről is Volán busz járattal lehet eljutni Szögligetre.

Az aggteleki kempingről és egyéb szálláshelyekről info árakkal:

[link]

2008. jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!, ha van még vmi infotok a környékről, akk lécci osszátok meg velem!
2008. jún. 6. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!