Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Magyarország

A kérdés

Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány által kiirt pályázat nyugdíjasok részére, nyertes pályázó- ERZSÉBET KÁRTYA -elfogadó helyet szállásra hol tudom beváltani?

Keress kérdéseket hasonló témában: ERZSÉBET

2013. márc. 18. 15:20  Privát üzenet  

A válasz
Szelesztina nevű felhasználó válasza:

engem az érdekelne, hogy csak szállásra váltható be? étteremben nem lehet esetleg vhol "leenni"? vagy ami még jobb lenne,levásárolni? és én az összeget sem látom, amit elnyertem!

# 1/1Időpont 2013. márc. 18. 16:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen utazások vannak egyetemeken, ahova lehet pályázni? Szerintetek nehéz egy utazás megszervezése? Mi kell hozzá? Milyen olyan munka van, ami külföldre is küldi a dolgozókat?
Tudtok ilyet lehetőséget?
Csak "véletlen" vagy a fideszes kötődésnek van köze ahhoz, hogy a nyertes kétszer-annyi pontot kapott a pályázatára, mint ellenfele, noha a két pályázat megegyezett? (még a...
A diákok számára van üdülési-csekk vagy bármi ehhez hasonló pályázati lehetőség, ami biztosítja a kikapcsolódást?
Erzsébet programra beadott pályázat után befizetett összeg 10 000 ft de nem tudom, hogy ezután mennyi utalványt kapunk?
Erzsébet program Pályázati adatlapján a lakcím mezőbe az állandót, vagy a tartózkodási helyet kell beírni?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Magyarország rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!