Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ki emlékszik még a Debrecenben...

Ki emlékszik még a Debrecenben vilin utazgató vörös hajú magában beszélős nőre?

Figyelt kérdés
Debrecenben gyakran utazott ez a nő, és beszélt magában. Szegényt nem bántani akarom, csak érdeklődöm. Most is felbukkan még valahol Debrecenben?

2013. máj. 14. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet azota elkoltozott szegedre es egyutt enekel a szegedi p-csaemberrrel a dom teren
2013. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
az szőke volt, nem vörös...
2013. máj. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én szoktam látni a Tócóskertben. Most már buszozni szokott és már nem beszél magában. Valószínűleg valakit elveszíthetett, mert mindig fekete ruhában volt (még most is) és hozzá beszélt. Szerintem már meggyógyult.
2013. máj. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

akkor szőkés vörös, na. köszi az infót, remélem, már jobban van. sajna teljesen sosem fog meggyógyulni. igen, meghalt elég sok mindenkije, de ezt nem részletezem.

ha vki még szokta látni, írjon!

2013. máj. 15. 17:22
 5/8 anonim válasza:
Te ismered, vagy honnan tudod, hogy sok mindenkije meghalt?
2013. máj. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem, csak mondták, de ezt itt nem fogom tárgyalni.
2013. máj. 17. 11:24
 7/8 anonim válasza:
Én emlékszek rá. Amikor kicsi voltam, mindig fehér ruhában járt, a haját belisztezte, hogy az is fehér legyen. Nekem a szüleim azt mondták, hogy az esküvője előtt halt meg a barátja, és azért jár fehérben, mert azt képzeli, hogy menyasszony.
2013. jún. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az a lisztes egy másik volt. az már rég meghalt.
2013. jún. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!