Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyibe kerül egy egész...

Mennyibe kerül egy egész napos parkolójegy Miskolctapolcán?

Figyelt kérdés
El szeretnénk menni a barlangfürdőbe a hétvégén. Már mindent kiszámoltam / kinéztem, csak a parkolással nem vagyok tisztában. Tudom, hogy eltérnek az árak parkolónként, de kb mennyibe kerül egy egész napos parkolás a barlangfürdő közelében?

2013. máj. 20. 20:03
 1/3 ConnectCare ***** válasza:

A parkolójegy árát pontosan sajnos én sem tudom, de ha a legdrágább zöld zónába esik, akkor 2720 Ft egy napi jegy. Még 2 zóna van, 1760 és 1200 Ft-os árakkal, de szerintem Tapolca jó eséllyel zöld zóna.


Nem tudom miskolci vagy-e (ha igen, ez nem lesz túl hasznos :)), de Tapolcára 2-es busszal is ki tudsz menni, ami azért olcsóbb és a belvárosban több helyen is fel tudsz rá szállni. Ha pedig ragaszkodsz az autóhoz, akkor a Juno szálló (a nagy üres szálloda) feletti utcában, a Tusculanum Kisvendéglőnél lehet azt hiszem talán ingyenesen megállni (legalábbis anno mi mindig ott álltunk meg, de már régen voltam), ahonnan egy 10 perc sétával elérhető a barlangfürdő.


Ha vendégként látogatsz hozzánk, akkor hadd köszöntselek előre is nagy szeretettel a városunkban! ;)

2013. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ :) :)
2013. máj. 20. 22:23
 3/3 lencsefőzelék ***** válasza:
Ha nem akarsz, nem kell fizetned a parkolásért. Én tavaly a Bencések útján parkoltam, onnan kb. 5 perc gyalog a fürdő bejárata. Meredeken emelkedik, de megfordulsz, és orral lefelé megállsz az út szélén. Kb. itt: É48.063052, K20.746737
2013. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!