Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova menjünk idén nyaralni?

Hova menjünk idén nyaralni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy hova menjünk nyaralni..

Tisza-tó és Balaton kilőve. Jó ha van egy kis vízpart v jó strand, és lehet várost nézni.

Ha valaki szálláshelyet is tud ajánlani, az még jobb. 2-4 napra mennénk (2fő) 20000/fő szállásáron.



2013. máj. 22. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Fertőrákos, Fertő-part és környéke. Sopronban, Balfon és esetleg Ausztriában lehet körülnézni, kirándulni.
2013. máj. 22. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én, ha igazán üdülni akarok mindig hawaira megyek.
2013. máj. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg nyaraló hely van magyarországon.

Ami jó, hogy szinte minden nagyobb városban vagy környékén van strand és már fürdök is vannak elég sok helyen.


Rengeteget lehet túrázni.


Pécs környéke, bakony környéke, vértes környéke, észak Mo környéke, sopron környéke.

2013. máj. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Montenegro elég olcsó és jó
2013. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bocipók ***** válasza:
53%
Jelenleg közmunkás vagyok, úgyhogy maradnak a Járda-szigetek.
2013. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Görögország még olcsóbb... és lehet még jobb... Sőt Szomáliában szinte ingyen van a szállás is. Csak nem ez volt a kérdés.


Magyarországon Sopron és környéke tényleg szép hely, akár város nézed, akár kirándulási lehetőségeket. Én a Hotel Mandarinban voltam, merem ajánlani bárkinek a szállást, a booking.com-on is a legolcsóbbak közé tartozik 2 főre. Ezzel együtt nem egy lepukkant kulcsosházra kell gondolni, hanem egy szállodai szolgáltatást nyújtó szálláshelyre. Kb 5200 Ft/fő/éj áron (reggelivel)

2013. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért lövöd ki a Balatont? Én Hévízt ajánlanám.
2013. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi legutóbb a Fertő tavaknál voltunk.

Nagyon szép hely,lehet fürödni,biciklizni,nagyokat kirándulni,átruccan Ausztriába,Sopront megnézni..

Szállás attól függően,hogy milyen igényeitek vannak,mi helyi apartmanokat/házat szoktunk kibérelni,az a legolcsóbb

2013. máj. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!