Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Albertirsáról - Szigetszentmik...

Albertirsáról - Szigetszentmiklósra az N. C. R Magyarország gyárába hogyan jutok el tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés
Hétfőn lesz egy meghallgatás ara kel elmennem.
2013. máj. 24. 08:53
 1/4 anonim válasza:

vasút:Albertirsa-Budapest Nyugati

BKV:

Nyugati-Boráros tér: villamos 4;6

Boráros-Karácsony Sándor utca: H7 Hév

Karácsony Sándor utca- Auchan sziget:138 Busz

Ennél közelebbit még nem sikerült kikeresnem-gondolnom, ez vészmegoldásnak jó, még gondolkozom rajta!...vagy hátha valaki ügyesebb, tájékozottabb....

2013. máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

1es vagyok, új ötlet:

H7 Hévről leszállás:Szent Imre tér

volán bksz 673-al Vermes Miklós utca-Szigetszentmiklós Flora Hungária

ez közelebb visz

2013. máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom az NCR indít buszokat a munkatársainak a bejáráshoz. Legalábbis tavaly még biztos így volt. Érdeklőd meg.
2013. máj. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 138as busz nem jó, mert az Auchan az M0 autópálya másik oldalán van, mint ahova te menni akarsz.

A Flora Hungariától jó sokat kell majd begyalogolni. Nem lenne érdemes őket megkérdezni, hogy hogyan ajánlják a bejutást, hátha van tényleg buszuk vagy ötletük?

2013. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!