Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » MI a véleményetek Vácról?...

MI a véleményetek Vácról? Szerintetek érdemes oda ellátogatni nyaralni? És ha igen mit érdemes megnézni? Valamint milyen szórakozási lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
pl. a váci fegyházat...
2013. jún. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
XDDDDDDDDDDDD ez nagy volt:DD De most komoly válaszokat kérek....
2013. jún. 13. 18:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Pár éve lakom itt, egy másik turistacélpont városból jöttem ide. A belváros szép, vannak templomok, kiállítások, hangulatos utcák, kiülős helyek, a Dunánál lehet sétálni, itt sokkal szebben meg van csinálva a part mint Pesten, nem a rakpart felett mész, hanem közvetlenül le lehet menni, fürödni is lehet benne. Bár most az árvíz után még takarítani dognak egy ideig.

A környék is szép, hegyek, kilátás.

Szórakozást nem nagyon tudom, éttermek vannak, diszkók is de én inkább Pestre szoktam menni.

2013. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:DD és Milyen szállások vannak? Tudsz esetleg valami jó helyet ajánlani?Pesttől mennyi idő kb mire vácra érsz??
2013. jún. 14. 12:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Egész életemben Vácon éltem, én biztosan nem jönnék ide nyaralni, nagyon unalmas város. Persze, vannak látványosságok, pl a kőkapu vagy a főtér, van több szép templom, ott a fegyház (:D), a dunapart tényleg szép, de ennyi. Szórakozási lehetőség nem nagyon van, este 9 után kihal a város. Szállás nem tudom merre van, de a dunapartot még mindig takarítják, Kisvác felé a bicikliutat megint elöntötte a víz, ahol meg már nincs, ott homokos az egész. A homokzsákokról nem is beszélve..
2013. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nagyon jók amit az előzők leírtak!Szálláshely gyanánt ajánlani tudom a Vörössipka hotelt!
2013. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3. voltam, nyaralni biztos én sem jöttem volna ide, nincs olyan sok minden, hogy 2-3 napnál többet el lehessen tölteni. De a környék az szép, a Dunakanyar megnézéséhez jó kiindulópont.
2013. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Vácon nincs sok szórakozási lehetőség,esetleg a fiataloknak a diszkó.Az idősebbeknek szerintem nincs.Tényleg unalmas a város.Inkább Pesten van több lehetőség.Én nem jönnék ide nyaralni hosszabb távra,csak 2-3 napra.A Duna partot meglehet nézni,az szép.
2013. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fiataloknak se túl érdekes, az egyik diszkó olyan heringdoboz szintű puccos hely kint a világvégén, a másikba meg a környéki falvakból járnak a nem idén barnultak, kocsma se nagyon van normális, aki szórakozni akar az inkább bemegy Pestre.
2013. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!