Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapestiek? A Hunyadi térre...

Budapestiek? A Hunyadi térre szeretnék eljutni vagy a déli, vagy a keleti pályaudvarról, hogyan a legegyszerűbb?

Figyelt kérdés
Egy két éves lesz velem. Nem igazán ismerem a várost, azt sem tudom melyik pályaudvarra érkező vonatot kellene választanom. Ha még esetleg van itt családos is, egy ekkora lánynak valami érdekes a közelben? Egy fél órás elintéznivalóm lenne és nem szeretnék rögtön haza indulni, de azért ettől az útvonaltól nagyon eltávolodni sem.
2013. júl. 10. 00:49
 1/7 A kérdező kommentje:

Bármelyikről piros metróval Blaha Lujza tér, onnan sárgával Oktogon, onnan gyalog Andrássy út, Csengery u., Hunyadi tér? Ez így jó lenne? Valami egyszerűbb esetleg

?

2013. júl. 10. 00:56
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen jegyet érdemes vennem kettőnknek? Van olyan, hogy egész napos? Érdemes lenne?
2013. júl. 10. 00:59
 3/7 anonim válasza:

Keletitől 73, 76 troli, bár picit sétálni kell, Déliből M2, M1 és onnan is séta.

[link]

[link]

A google térkép útvonaltervezője általában nagyon jól működik Budapesten, nyugodtan hihetsz neki.

2013. júl. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Déliből: metróval a Blaháig, onnan 4-6 villamossal a Király utcáig, bemész a Szófia utcán, a második utca balra a Hunyadi tér.

Keletiből: metróval a Blaháig, onnan 4-6 villamossal...ugyanez. Vagy a 78-as trolival az Izabella utcáig, Szófia utca és séta, de ez hosszabb.

Onnan közel van a Városliget, a Király utcában van a trolimegálló, vagy a Földalatti az Oktogonon. ((Ott az Állatkert pl.)

2013. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Azt nem tudom sajnos, hogy van-e egész napos, de úgy tudom, a kicsinek nem kell. Én átszállójegyet, vagy gyűjtőjegyet szoktam venni.
2013. júl. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Leszállsz a Keletiben és 5-öt mész a 78-as trolival. (Gyalog sem olyan vészes, gyerekkel egy fél óra, ha visztek kismotort.)

Itt a térkép:

[link]


Hunyadin van egy nagy park + játszótér is:

[link]


De vannak útközben is:

- félúton, a Bajza utca megállónál (az evangélikus templom mellett) láthatsz egy csupavirág nagyobbacskát a Városligeti fasor-Bajza utca sarkán:

[link]

- visszafelé meg van egy picike "dühöngő" a Bethlen Gábor téren (István utca-Bethlen Gábor utca), ahonnan csak 5 perc a Keleti

[link]

2013. júl. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2013. júl. 11. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!