Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Valaki járt már Gergelyiugorny...

LakatosMilan kérdése:

Valaki járt már Gergelyiugornyán az Atlantika Aquaparkba mert lenne egy kérdésem a csuszdákért fizetni kell ha befizeted a belépőt vagy nem ha igen akkor mennyi 1 csuszas 5 csuszás 10 csuszás?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem jártam még ott, de fél perc megkeresni googleval...


[link]


Szóval kérdésedre a válasz: természetesen korlátlanul lehet csúszkálni, mint kb. bármely más aquaparkban is. Nem tudom milyen hely az, ahol csúszásonként kell fizetni, de tuti nem mennék oda :D

2013. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de cask valamennyi csuszdánkat nem az összeset :/
2013. júl. 18. 13:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ott, és nem kell külön fizetni. Be is b**na, mert amúgy elég gagyi aquapark.
2013. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A valamennyi azt jelenti, hogy az összeset XD
2013. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"de cask valamennyi csuszdánkat nem az összeset :/"


Én írtam az első választ. De ezek szerint nem értetted. Le van írva, hogy ingyenesek a csúszdák, vagyis csak a belépőt kell kifizetni. Mit nem értesz ezen? :)

Ha a szövegértés nem megy, akkor elég annyi, hogy most már értelmeztük helyetted: nem kell külön fizetni csak a belépőt!

2013. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon király köszönöm mindenkinek :) ment a zöld pacsi.
2013. júl. 18. 15:28
 7/8 A kérdező kommentje:
ÉS még valami a csuszdához van korhatár vagy nincs?
2013. júl. 19. 13:21
 8/8 kartats ***** válasza:
Nézd meg ezeket a videókat, mielőtt mész: http://www.youtube.com/watch?v=9-mWew4aG9g&list=UUycM0Fd584i..
2014. szept. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!