Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » M3-ról M7-re Budapesten...

M3-ról M7-re Budapesten keresztül érdemes szombat délelőtt átvezetni vagy az M0? Pesten hogy a leggyorsabb?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Pesten keresztül gyorsabb és jóval rövidebb.
2013. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy Bp-n belül merre menyj, az attól is függ, hogy mennyire ismered :)

Ha nem nagyon, akkor M3-Hungári körút (Lágymányosi híd felé, tehát balra)-a stadionoknál jobbra a Kerepesi útra az Erzsébet-híd felé, onnantól csak "egyenesen": át a hídon, fel a dombon, a BAH-csomópontnál a felüljárón, onnantól már kivisz az út az M1-M7-re.

Vagy: M3-Hungária körút szintén a Lágymányosi híd felé-át rajta, aztán a Galvani utca-Andor utca-Egér út útvonalon ki az autópályára.

Vagy (legutóbb erre mentem): M3-M0 a Megyeri híd felé, be a Szentendrei úton, gyakorlatilag végig egyenesen a Clark Ádám téri körforgalomig, ott át az alagúton, ki az Alkotás útra, onnan szintén kivisz az M1-M7-re.

De van még számos lehetőség. Nehéz megmondani, hogy éppen akkor éppen merre lesz a leggyorsabb.

2013. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem szombat délelőtt esélyes, hogy strandidőben megindul a nép a tavak felé, és az M7 bevezető nagyon belassul. Én inkább végigszáguldanék a nulláson.
2013. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!