Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Debrecenbe szeretnenk utazni...

Debrecenbe szeretnenk utazni Januarban. Debreceniek mit ajanlanatok? Vagy aki volt mar! A parommal es 7 honapos babankkal mennenk!

Figyelt kérdés
Melyik szallodat ajanlanatok?Latnivalokat babaval?Csak par napra mennenk kikapcsolodni,pihenni kicsit.Autoval utaznank.Neztem az Aquaticum termal hotelt.Errol mi a velemenyetek?Jo a hely?Mit tudunk csinalni a babaval ott?Meg nem voltunk vele sehol.
2009. okt. 28. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én debreceni vagyok, a Nagyerdő környékén több szálloda is van, ezek közül nézegethetsz, ráadásul a környezet nagyon szép, az erdő télen gyönyörű. 7 hónapos babával mondjuk nem nagyon tudom, milyen programot találtok. Szerintem itt télen nem sok a látnivaló, játszótérre, állatkertbe nem tudjátok vinni, élményfürdőhöz még pici... hát nem tudom. A Nagyerdőn van a békás-tó, de az is nyáron érdekes a gyerekeknek, mert tele van hallal, meg békával, és a belvárosban is nyáron van élet, virágkarnevál, mindenféle ingyenes program stb. Én biztos akkor jönnék inkább.
2009. okt. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Divinus hotel.Kölcsey központba lévő hotel.Ez azért is jó mert közel van a piac utcához ami decemberben karácsony fele gyönyörűen ki van világítva.Az az egy biztos,hogy egy 7 hónapos kisgyerek is élvezné azt a csodás hangulatot ami ilyenkor uralkodik ott,hiszen a kivilágítás mellé kis bódékban árulnak dolgokat.És ha más nem idén a Fórum is gyönyörű itt lehet vásárolni és ott van a mesevár is ami szintén érdekelheti a kisgyereket.Ez mind nagyon szép csak hát ezek is mind decemberben vannak sajnos.
2009. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!