Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pesterzsébet, illetve a...

Pesterzsébet, illetve a Boráros tér mennyire veszélyes éjszaka?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Boráros tér nem a legjobb, de elmegy...

Pesterzsébeten viszont vannak cigánynegyedek...

2013. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Erzsébeten belül merre érdemes vigyázni?
2013. okt. 28. 23:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon. A Borároson nappal is láttam már hisztérikusan síró tinilányokat, kirabolták őket...
2013. okt. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pesterzsébeten lakom a központ közelében, 10 év alatt sose történt velem semmi.
2013. okt. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A tesco fele veszélyesebb.
2013. okt. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#3 remélem ez csak irónia
2013. okt. 29. 02:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok, nem irónia, megtörtént eset.
2013. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi para, ha az alapvető szabályokat betartod. (Tudod, ahogyan mindenütt: sötét, kihalt helyeket kerüld; gyanús embereket és csoportjaikat kerüld; értéket ne hordj, használj látható helyen.)
2013. okt. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 savanyújóska ***** válasza:
100%
Így van, és járj határozottan, ne bámulj meg senkit, de ne is úgy menj, mintha tiéd lenne a hely. Borároson 23:40 (utolsó HÉV) után a HÉV felőli részt nem erőltetném egyedül, az aluljáróból sem. Ugyanakkor a másik oldalon általában mindig vannak, és van közvilágítás is, hiszen ott jár egy pár éjszakai. Pesterzsébeten nem vagyok annyira illetékes, de szerintem ott is hasonló szabályok érvényesek, mint amiket itt már előttem felsoroltak. (Nem a kirabolós sztorira gondolok, ami egyébként valószínűleg igaz, de nem jellemző.) Ugyanakkor mindig személyednek megfelelően járkálj éjszaka, én fiú is, vagyok, és elég magas, plusz viszonylag zord arccal szoktam utazni, ezért nincsenek nagyon rossz tapasztalataim. (Meg azért kerülöm is a gyanús alakokat, meg a gyanús helyeket, ha lehet.)
2014. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Pesterzsébeten lakom, a Helsinki úton, a csepeli hídnál, itt már többször raboltak ki fényes nappal embereket. Volt, hogy a lépcsőházban tépték le a nő nyakából a nyakláncot. Akkor az erkélyünk alatt egy nőnek lopták el a táskáját. Itt sokszor összegyűlnek 10 főt számláló cigány bandák, drogoznak, üvöltöznek, sok a csöves is. Sötétedés után én már nem közlekednék szívesen, bár ez nemcsak erre a kerületre igaz.

Próbálj meg más emberekhez közelebb lenni, ne bámuld az embereket, mert "beugatnak" (volt már ilyen :D). Rezzenéstelen arc, határozott léptek, ne megvetően nézd az ilyen embereket, még ha azt is gondolod róla... Ne félj letérni egy egyenes útról, ha jönnek veled szembe, ugyanis akkor hozzád fognak szólni, ez is 50%

2014. szept. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!