Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Idén megyek lovastáborba és a...

Idén megyek lovastáborba és a választás igen csak nehéz. (haladó vagyok) Tehát lovastábort keresek. Hol találok valami jó helyet? (helyek : Érd, kecskemét, budapest és egyéb helyek)

Figyelt kérdés
Bentlakásos,jó lovak,nem túl drága,lovaglási idő,ahol található,hány napos?,lovarda neve.

2014. máj. 3. 21:41
 1/3 anonim válasza:
Lovarda nevet, és hogy hány napos, azt nem tudom, de Szobon és Királyréten van lovas tábor.
2014. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Köröstarcsán is van egy nagyon jó lovas tábor a művészet vizsgáztatóm tartja és ők már nagyon régóta rendezik. Mindenki azt mondja hogy nagyon jó...én még nem voltam, időm sincs rá viszont ha szeretnéd akkor utána kérdezek a részleteknek: hány napos. mikortól meddig, hány forint stb.
2014. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nagyon köszönöm ha még utána is tudna nézni.

2014. máj. 19. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!