Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Külföldi ismerősömmel terveztü...

Külföldi ismerősömmel terveztünk 4 napot eltölteni Magyarországon Január végén. Hova érdemes elmenni ilyenkor? Mit lehet csinálni ilyenkor télen a wellnessen kívül?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
fogaskerekű-uttörő vasút, libegő:)
2010. jan. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Budai Vár, esti Budapest. Azért v.melyik szálloda fürdőjét kipróbálnám. Csak Pesten?

Szentendre. Visegrád, Esztergom. Bazilika.

2010. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dobogókő
2010. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Széchenyi fürdő, zsinagóga, parlament, vár, citadella, kiülni az alagút fölé, romkocsmák
2010. jan. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most Pécsen van a nagy buli. Ugye hallottatok róla?
2010. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Wellness szerintem tok felesleges, az mindenhol van, kulfoldon is!:) De azert egyik este az is belefer.

Amugy pedig Budapest es Gyor, vagy Szombathely, Pecs...stb. varosnezes. Gyonyoru helyek ezek!

2010. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az Aggteleki Cseppkő barlang is csodaszép, ott van Visegrád a fellegvárával, Lillafüred, stb... Nem tudom milyen korúak és mi az érdeklődési körük, de sok természeti kincsünk van, olyanok, melyeket így télen is meglehet nézni.
2010. jan. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a wellness nem olyan jó ötlet, mert azt mindenhol lehet csinálni. Inkább vidd el egy tipikus magyar "spa"-ba és nézzétek meg a tipikus turista látnivalókat. A wellnesstől nem fog semmit megismerni Magyarországból. mikor én vittem el a külföldi rokonokat Mo-ra, a budai várba mentünk fel, a Halászbástyát néztük meg és a Parlamentbe mentünk be. Illetve még nagyon szokott tetszeni a turistáknak a Városliget és a Margit-sziget. Ha van rá igény és idő, akkor az állatkertbe is el lehet menni, mert a budapesti állatkert nagyon jó. Vidékre is elviheted, nem tudom, hogy melyik részről való vagy..szerintem ahol laktál, az autentikusnak fog tűnni egy külföldinek.
2010. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a bőséges válaszokat!
2010. jan. 12. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!