Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonlellen a rakoczi uton...

Balatonlellen a rakoczi uton es a kornyeken sok nyaralo van? Es van a kozelben mcdonald's, spar, disco, ajandekbolt/utcai arusok …? Kozel van a Balaton?

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy látom igen.Mi is oda megyünk jövőhét hétvégén,bár még nem foglaltam,de a Rákóczi út,ott egy fő út,ahonnan igen közel van minden,úgy láttam a Google térképen.Sőt a Mekit meg amiket írtál is olvastam több szálláshelynél(amik a Rákócziról mellékutcába nyílnak),hogy írják közel van.Szerintem jó hely lehet.
2014. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sok nyaraló(ház) és ember is van ott, igen. Nem tudom melyikre gondoltál konkrétan. :D


Minden van Lellén! A "közelben" peddig attól függ, hogy a Rákóczi út mely részén szállnál meg, hiszen az egy jó pár km-es szakasz. A körforgalom környékén célszerű keresgélni, mert onnan gyalog közel van minden. Onnantól a vidámpark/meki/strand/boltok/bazár sétával is könnyen elérhető. :) Disco viszont már nem igazán van, régen volt kb három is, de azóta mind bezárt, de vannak hangulatos kis helyek azért. Vagy ha borhét idején megy az ember, akkor baromi nagy nyüzsgés van és az egész szökőkút környéke (központ) zeng az élőzenétől. ;) Legjobb város a Balaton partján. ♥

2018. aug. 18. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!