Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egyedül elengednétek a 15...

Egyedül elengednétek a 15 éves fiatokat egy technikai showra, ha a fővárosban van?

Figyelt kérdés
Vidéken lakunk.
2014. aug. 22. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha talpraesett gyerekről van szó.
2014. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szegénykém nem éppen ilyen. Csendesebb, és(ha lehet így mondani) "szerencsétlen picit.
2014. aug. 22. 22:48
 3/10 anonim ***** válasza:
nem engedném
2014. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ha ilyen a srác akkor egyedül ne nagyon,itt nem feltétlenül szülöi felügyeletre gondoltam.Beszéljétek rá hogy hivja el valamelyik haverját.
2014. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem a társaságtól féltem, mert a többség ilyen "számtech fan", hanem attól hogy lekési a vonatot, nem tud átszállni időben, stb.
2014. aug. 22. 23:17
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy elég kevés ilyen típusú barátja van, aki elmenne ilyenre.
2014. aug. 22. 23:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Honnan?
2014. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elengedném igen. Én is voltam 15 éves, és szerencsétlen/félénk kislányként is elmentem például a sziget fesztiválra 2 napra. Semmi gond nem volt. Előtte részletesen meg lehet tervezni mivel mikor hova kell menni, térképet nyomtatni meg a többi... nem nagyon lehet ilyesmiből gond. Ha okostelefonja van még gps-el is tájékozódhat vagy bárhol neten megnézheti mi van, merre kell mennie.
2014. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En 16 evesen Izraelben voltam, kibutzban dolgozni, aztan orszagot nezni es volt hogy egyedul kirandultam. Jeruzsalem ovaros, egyedul, gyerekkent. Nahat, az nem volt a legokosabb dolog amit csinaltam, az is biztos! De latod, most is elek, pedig ez mar tobb evtizede volt. Budapest sokkal kevesbe felelmetes. Szoval, miert ne?
2014. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor épp itt lenne az ideje tanulni egy kis önállóságot. Hadd menjen, telefon legyen feltöltve (pénzzel is), ha valami baj van, tudjon telefonálni.
2014. aug. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!