Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek huzamosabb időre...

Szerintetek huzamosabb időre (6 hónap) van kedvezmény a kiírt éjszakánkénti árakból nagyobb hotelekben? Konkrétan Bp-n gondolok a Boscolo, Marriott vagy Corinthiára.

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem a szállodákat kérdezed meg?
2014. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szállodalátogató, tulajdonos meg pláne. De szerintem nincs a világon olyan hotel, amely elutasítana, ha több hónapra kérsz szállást. Ilyen tarifa nemigen van, de egyedi igényedet biztosan pozitívan fogadják. Néhány percentre számíthatsz, ez tuti.
2014. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a holgy 10 evig lakott a Mariottban [link] igaz az USA-ban de attol meg jo pelda. Rengeteg vallalkozo van (bar Magyarorszagon nem tudom) aki szallodakban lakik mert az ellatas megsporol annyi idot neki hogy megerje.
2014. szept. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Végülis pl. Marriottban 600.000 egy hónapra a szállás (randomra februárt néztem) 2 főre, ami ugye fejenként 300, de benne van napi takarítás stb, szóval szerintem nem is olyan vészes.
2014. szept. 3. 12:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol jött ki ilyen alacsony összeg? Én a dupláját gondolnám reálisnak. Vagy rögtön kaptál is kedvezményt?
2014. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ami a blahán van ott 516, a millenium udvarban 660, a "rendes" marriott pedig 764, kedvezmény nélkül.
2014. szept. 4. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!