Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kivancsi vagyok hogy mi a...

Vadkorte81 kérdése:

Kivancsi vagyok hogy mi a velemenyetek Tiszaujvarosrol?

Figyelt kérdés
A kerdes inkabb azoknak szol akik nem a varosban laknak..Milyen benyomast kelt kulso szemmel nezve a varos?Mi tetszett(hely,ter,park) vagy eppen mi volt ami nem a varosban?

2014. nov. 13. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Egyszer voltam ott. Túlzottan nagy városnézést nem ejtettem meg, de mindig is érdekesek voltak számomra az ilyesmi, ipari jellegű városok. Gyönyörű környezetben van egy nem túlzottan nagy kiterjedésű település, szép, fás parkokkal és terekkel, viszont szinte csak panelházak vannak mindenütt. Érdekes megfigyelni a hatalmas kontrasztot és ahogyan egyszerre, egy helyen látni a jóformán eredeti állapotában levő természetet és az ember által kialakított, ámde szigorúan a funkcionalitás jegyében létrehozott épületeket.
2014. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tocinu válasza:
0%
Én most költöztem Debrecenből (csakis a munka miatt). Élhető város, bár nekem hiányzik a nyüzsgés... Tiszta és rendezett, szép parkok vannak és a dísztó ad egy hangulatot. Kerékpárral jól lehet közlekedni és az autós forgalom gyér :) Meglepően sportos a város köszönhetően a Tisza közelségének (kajak/kenu/triatlon).
2015. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én ebben a városban nőttem fel, egészen 7 éves koromig, amikor is messzire vitt a sors. Szinte mai napig is nagyon sok minden köt a városhoz, élnek még bőven ott rokonaim, ismerőseim. Az 7 év szerintem egész jó volt, szerettem ott élni, bár igaz, hogy az utolsó 1-2 év már nagyon unalmas volt, mert már mindent ismertem ott és kb. csukott szemmel sem tévedtem el volna. Szüleim is a két hőerőműben (Tiszapalkonyai és a Tisza II) dolgoztak. Igaz már lassan tíz éve, hogy elköltöztünk, de ha mai napig is rokonok kapcsán megyünk oda, most se tudnák ott eltévedni. Igazán rosszat nem tudok a városról mondani, mert jó volt ott élni. Ahhoz képest, hogy milyen kis alapterületű város eléggé jó a szociális ellátás (triatlon, termálfürdő, orvosirendelő, Castelo stb.), ha elakarsz oda látogatni, neked feltétlenűl ajánlom, főleg a termálfűrdőt és a strandot:) Persze most a Covid miatt inkább július-augusztus-szeptemberre halaszd.
2020. ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!