Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol van az a hely a budapesti...

Hol van az a hely a budapesti reptér mellett, ahonnan fotózni szokták a repülőket?

Figyelt kérdés

Állítólag van valami domb, de hiába néztem a reptér környékét a google térképen, és nekem nem egyértelmű, hogy hova is kellene menni, ahonnan jól látszanak a le és felszálló gépek. Az utcakép se lát be mindenhova, a mellékutcákat meg sem tudom nézni.

Ha valaki ismeri a helyet, be tudja linkelni a térképről, vagy körbeírni, hogy hol keressem?

Köszönöm előre is.



2015. febr. 23. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

En ugy tudom, hogy az a domb az LRI területen belül van, régen a munkám miatt sokat kellett járnom a reptérnek arra a részére. Az Igló u.-ba kell bemenni, de a végen sorompó van. Egy kollegám rendszeresen ment oda fényképezni, ot beengedte az őr, mert ismerte. Azóta nem tudom hogy van, gondolom már szigorodott a rendszer, meg valtozott sokminden.

Viszont a nullás felől elég jol latni a leszálló gépeket. A vecsési kijárónal kell kimenni, rámenni a regi útra, ami Vecsesrol megy Ecser irányába, ott lesz egy körforgalom, onnan egy földút vezet egyenesen a reptér keriteseig. Ott kezdődik a leszállópálya is, tehát jol latni a leszálló gépeket.

2015. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

itt kb mindent megtalálsz ezzel kapcsolatban:

[link]

2015. febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 25. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!