Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Családi bababarát szállodát...

Családi bababarát szállodát tudtok Ausztriában?

Figyelt kérdés
Kolpinghoz hasonló bababarát szolgáltatást nyújtó szállodát keresek, nem gond ha messze van
2015. márc. 17. 13:08
 1/4 aHermann ***** válasza:

Szia!

Mi most nézegetünk szállásokat a jövőre nézve. A Kolpingban szemėlyesen nem voltunk, hétről ismerõs.

AAusztriában sok hasonló szállás van. Van bővített félpanziós (ez a legtöbb), illetve van all inclusive-os.

Mi Tirolt és Salzburger Landot néztük a látnivalókat miatt.

A Hotel Egger Saalbachban nem rossz.


Nézelődhetsz a www.familyhotels.com oldalon. Vagy familienfreundliche hotels in Austria szövegre is kidob a keresõ egy csomó ajánlatot.


Ha érdekel Tirolból és Salburgerlandból profi ben tudok még szállást ajánlani, fõleg ha megadod a szempontokat (gyerek szám, életkor utazáskor, látnivalók, felnõttek száma, stb.).

2015. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aHermann ***** válasza:

Szia!

Csak láttam, hogy az előző kommentem egy kicsit zavaros lett.

Szóval a Kolping netről ismerős csak.

Salzburgerlandban, Tirolban és Németország déli részéről (Chiemgauer Alpen, Allgauer Alpen) keresgélek már most szállásokat, mert talán jövőre felkerekedünk, egy akkor 1,5, közel 4 és egy 5,5 éves gyerkőccel.

Nálunk is szempont milyen egy adott szállás, mi van az árban (szoba, étkezés, gyermekkedvezmények, szállodai szolgáltatások, turizmus kártya, stb). Elég sok szállást végigbogarásztam már, így ha érdekel priviben tudok még ajánlani néhányat, főleg ha a szempontjaitokat leírjátok.


(Amúgy meglepő, de sokszor nem biztos, hogy egy all inclusive-os rosszabb mint egy bővített félpanziós, mert nem nagy az árkülönbség).

2015. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezt a szállodát ajánlom, a Sonnentherme-t! Fantasztikus! [link] A szállodában és a fürdőben is minden, de minden van, és pont ott, és pont akkor, amire egy babás családnak szüksége van! Nagyon jól éreztük ott magunkat. Kár, hogy a gyerekek már kinőtték :)
2015. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Nektek a segítőkész válaszokat! Minden ötletnek egyébként nézek utána. Ha találtam valamit, jelentkezem
2015. márc. 18. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!