Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Valaki megtudná nekem mondani,...

Valaki megtudná nekem mondani, hogy hogyan lehet bejutni az István telki főműhelybe? (Landler Jenő főműhely) Sok képet láttam interneten, sokan voltak bent fotózni, de kell valami különleges hozzá, vagy valahogy máshogy megoldható?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 1. 23:21
 1/5 anonim válasza:
100%

Mivel magán (és vélhetően üzemi) terület, így mindenképpen kell engedély hozzá. Szerintem írj/telefonálj (amelyik neked jobban kézre esik) a MÁV-nak, ők vagy tudnak felvilágosítással szolgálni, hogy mi a menete, vagy át tudnak irányítani más illetékes szervhez, aki ezzel foglalkozik.

A másik (szerintem rosszabb) lehetőség, hogy oda mész személyesen és a portástól, biztonsági őrtől, vagy aki épp ott van megkérdezed, hogy mi a módja és ki illetékes, őt hogyan lehet elérni. Viszont az őrség nem biztos, hogy tudni fogja, nem biztos, hogy segíteni akar, nem biztos, hogy egyáltalán van ott valaki, vagy megtalálod és szinte biztos, hogy nem tuodd azonnal, helyben elintézni, tehát később újra vissza kell menned. Ezt a "felesleges" utat az első megoldással meg tudod spórolni. Ha egyébként is szoktál/akarsz arra menni pl. külső képek miatt, akkor nincs annyira jelentősége.

2015. ápr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Már el is kezdtem intézkedni az ügyben! Ment a zöld kezecske!
2015. ápr. 2. 21:59
 3/5 anonim válasza:
2017. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

A felől érdeklődnék, hogy végül tudtál-e engedélyt kérni és ha igen milyen úton?

Forgatni szeretnénk bent, ezért kérdezem. :)

Előre is köszönöm a választ! :)

Era

2019. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Valakinek sikerült esetleg bejutnia azóta?
2019. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!