Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Elnegednétek a 12éves lányotok...

Elnegednétek a 12éves lányotokat 2barátnőjével és egy fiuval és annak apjával Gárdonyba 4-napra?

Figyelt kérdés

a barátok is 12évesek.

ti elengednétek a lányotokat?

Mind a két lánnyal nagyon joba vannak egyik a legjobb barátnője de a másik lánnyal is jol kijönnek. a fiuval ugy haverok


2015. jún. 8. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem, de én üldözési mániás vagyok. Túl sok hülye filmet néztem.
2015. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hááát...

A szülők ismerik egymást?

2015. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
osztálytársak.
2015. jún. 8. 16:50
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen az egyik lány nagyon joba van velük.és én is ismerem az apukáját
2015. jún. 8. 16:51
 5/12 anonim válasza:
Én nem engedném el. Maximum ha én magam, vagy az egyik lány szülei/szülője akit ismerek is velük meg. Idegen felnőttre biztosan nem bíznám a gyerekemet. Akkor sem, ha a többi lányt simán elengedik.
2015. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A fiu apukája jön mert a szülei elváltak. de lehet jön a barátnője is. a fiu megbizhato. a legjobb tanulo az osztályba. és az apja is rendes ismerem :)

de még gondolkodom rajta hogy elengedem el.

amugy milyen hely Gárdony? biztonságos? azt hallottam tiszta békanyál meg kosz a vize ez igaz?

2015. jún. 8. 17:01
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy apuka 4 db 12 évessel ? Merész ! Ha menne még egy felnőtt (akit ismerek), akkor elengedném.
2015. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Akkor is gondold át, hogy egy db férfire bízod a lányod, meg a többi szülő is. Így egy apa három lány és egy fiú. Háát... Ha megy a barátnő is, akkor azt mondom oké, lesz erősítés az apának. De nélküle elég nehéz feladatra vállalkozik
2015. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én ezt találtam a neten ebben a témában. Mivel még nem jártam ott, nem tudom helytálló-e a kép. [link]
2015. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kerdezo, ne minket, hanem anyadat kerdezd errol. A szohasznalatodbol leriiii hogy te vagy az egyik 12 eves.....


Nem, nem engednem el, csak ha megy meg egy felnott, akit ismerek!

2015. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!