Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 5 éves kislánnyal, Magyarorszá...

5 éves kislánnyal, Magyarországon, Szeptemberben hová utaznátok el, ha kapnátok egy hétre egy autót a munkából benzinkártyával?

Figyelt kérdés
2015. aug. 15. 05:16
1 2
 1/11 nagy gyuri válasza:
Érdekes kérdés,attól függ mit szeret a kicsi pl állatkert ,vagy ami most hirtelen eszembe jutott az keszthely Festetics-kastély.Az én lányom is volt(10 éves) ott igaz osztály kirándulás volt de nagyon jól érezte magát
2015. aug. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a kastélyokat,várakat. Persze,csak ha jó a társaság,és egésznapos. Mert olyankor van étterem,és szórakozás,utazás,és bámészkodás. :-)

A balaton is jólehet. Bár még nem voltam. Fürödni szeretek.

Élményparkban Sóstón egész jó volt! Nyíregyházi állatkertben is voltunk még azon a héten.

2015. aug. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
UI: Van kicsiknek is külön medence. Csúszni meg lecsúszhat az öledben is. A hullámmedencébe nem viszed majd be gondolom. Sem az örvénybe,de ha párod vigyáz rá te kipróbálhatod. :-)
2015. aug. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Meridián1 válasza:

vegyük azt hogy szeptemberben kiszámíthatatlan lesz az időjárás, azaz gondolni kell arra hogy végig esni fog az eső. Tehát olyan szálláshelyet kell nézni ahol van jó belső medence, esetleg játszóház, stb.

Nekem Siófok szimpatikus, mert lehet hajókázni a gyerekkel, lehet sétálni a parton, szép a naplemente. Van lovarda a környéken (kisebb állatkerttel) ha szereti az ilyesmit. Szóval ott jó programokat lehet csinálni...

2015. aug. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 jaksicsi válasza:
Alsópáhok.. gyerekbarát.. onnan pedig a környéket bejárni, esetleg átrándulni a szomszédba is
2015. aug. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mondjuk az,hogy csak 5éves az leszűkiti a lehtőségeket,de Nemzeti parkok,kastélyok,hegyek,.
2015. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 jam007 válasza:
Visegrád,Esztergom,Leányfalú. Vagy H-szoboszló. vagy bükkszék,vagy bogács, Somoskő lávafolyás, Dobogókő, vagy Szarvaskő. Stb. Nézetek szét millió hely van M.O.n
2015. aug. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha vicces akarok lenni: A határ mentén körbe-körbe :-))).

Ha komoly: a nyíregyházi állatkert tényleg naaagyon király! Egyébként volt már 37 fok szeptemberben itthon sose lehet tudni, hátha összejön legalább egy strand, mondjuk Egerben. Ott a vár is. Van valahol babamúzeum, de most nem ugrik be. Most ennyi.

2015. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Combi27 válasza:

kérdés hogy mennyire akadály az egyéb anyagi dolog :D mert ugye szállást meg kaját is kell fizetni, ttól függetlenül hogy az üzemanyag "ingyen" van, plusz a gyerek a kocsiban nincs el fél napokat, és azért is nyűgös ha naponta autózni kell máshova..


Első ajánlatom: Eger-Szilvásvárad-Aggtelek (rossz időben Eger és Aggtelek jöhet szóba, de a környéken van az egerszalóki, vagy a miskolctapolcai barlangfürdő is)


Másik meg Gyula, és onnan át Temesvárra 1 napot..

Gyulán a Wellness Hotel Superior kitűnő gyerekbarát szálloda,atomzsilett szolgáltatásokkal mint játszóház animátorokkal, welnessfürdő stb.. van hajós program ha jó az idő, városnézés "kisvasúttal"..szemben van a szállodával a gyulai várfürdő ami szintén egész nap elszórakoztatja a gyereket...


Amit leírtam nem olcsó egy felnőtt egy gyerek egy hétre csak a szállás teljes ellátással (Gyulán) 150 ezer...plusz amit költesz még egy 80-100 ezer...


Aggteleki rész sem jön ki olcsóbban..


Ha te főzöl akkor meg cseszheted az egész nyaralást..

2015. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Combi27 válasza:

ha az ország másik része akkor Bükkfürdő-Sopron-Kőszeg-Fertőrákos-Fertő tó :D


Aztán át a sógorékhoz 2 napot kirándulni , mert a határhoz közel két jó dolgot is meg lehet nézni:D

Fraknó várát, és a Szalamnder "expresszt..

Fraknó vára Frochtensteinben van, Soprontól olyan 20km

a Szalamander pedig Puchberg am Schneebergben durván 80km Soprontól, és 2000 méterre visz fel a fogaskerekű Szalamander mintás vonat :D nagyon király :D

2015. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!