Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek szépek Magyarorszá...

Szerintetek szépek Magyarország tájai?

Figyelt kérdés

2015. aug. 24. 00:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

Szépek. Rengeteg gyönyörű helyünk van csak valahogy nem reklámozzák.

Ha lenne pénzem először is kis hazámat járnám be.

Épp a minap botlottam bele egy spanyol úti filmbe a youtube-n. Budapestről készítették és nagyon szép volt de van fent sok ilyen film más vidéki tájakról is.

Van ez az ország olyan szép, mint a többi talán még szebb is csak nem divat reklámozni mert menőbb külföldre mászkálni és talán még olcsóbb is.

2015. aug. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szeretem az olyan embereket akik a Hazait preferálják! Szerintem is szép kis hazánk, igaz nincsenek hatalmas havas hegységeink, és távolba nyúló tengereink, de a maga módján szép, és magával ragadó.
2015. aug. 24. 01:35
 3/15 anonim ***** válasza:
2015. aug. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Szép-szép, de elég snassz. Nincs benne semmi extra, csak a folyamatosan borús ég, a szürke utak, házak és a kihalt pusztaság 1-2 düledező házzal. Ennél Horvátország vagy Spanyolország 1000x szebb, virágok mindenütt, színes házak, tenger, hegyek, modern utak, gyönyörű kék tavak, napsütés.
2015. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

"csak a folyamatosan borús ég, a szürke utak, [...] virágok mindenütt, színes házak, [...] gyönyörű kék tavak, napsütés."


Tetszett már nálunk járni tavasszal/nyáron is? ;)

2015. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Büdös nyúl elképesztőek! :P Amúgy te erre is, hadseregnél is írtál nekem a KMZ-hez. Egyébként az 5 ösnek igaza van.
2015. aug. 24. 22:54
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

"Tetszett már nálunk járni tavasszal/nyáron is? ;)"


Hogyne, nálunk évente talán 20 nap, ha van olyan jó idő, mint mondjuk délebbre. A többin felhős, borús az ég. Abban a 20 napban meg dőlnek meg a hőségrekordok, kellemes, nyárias, elviselhető idő alig van pár nap egy évben.

2015. aug. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Valamit nagyon elnézett emberünk! De sebaj.
2015. aug. 26. 01:40
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

"Hogyne, nálunk évente talán 20 nap, ha van olyan jó idő, mint mondjuk délebbre. A többin felhős, borús az ég."


Te merrefelé laksz? Az elmúlt 32 évben (jó, legyen 25, arra emlékszem is) ennél sokkal több napos idő volt. Tény, hogy télen ritkán bukkan elő a Nap, de megkockáztatom, hogy a naptári napok több mint felében nem borús az égbolt, tehát napsütés van.

2015. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Biztos le leszek pontozva, de nekem is az a véleményem, hogy szép-szép, de nem különleges sajnos...


Semmiben, de semmiben nem emelkedünk ki a környező országokból. Ha már a közeli országokban is körülnézünk, az osztrák hegyek milyen gyönyörűek, vagy erdély... a folyók, patakok, tavak. Horvátország és a tengerpart. Szlovákia, stb., mind-mind mesések, változatosak a kis hazánkhoz képest sajnos.


Ami engem pedig a legjobban zavar, az az igénytelenség, tossz minőségű utak, düledező házak, drótkerítés... ha elmész egy kis osztrák faluba, a hegy tetején az utolsó hát is gyönyörű, rusztikális, mégis karbantartott....

2015. aug. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!