Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Saliris (Egerszalókon) vagy...

Saliris (Egerszalókon) vagy Spirit Hotel (Sárváron)? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tűnődünk, hogy hova menjünk, hulla fáradt, kisgyermekes szülőkként. :D Salirisben már többször is voltunk Egerszalókon, és imádtuk! Kipróbálnánk a Spiritet is, de háromszoros áron van az előzőhöz képest. A kérdés, hogy nyújt ennyivel többet? Van valaki, aki mindkettőben volt?? Köszönjük!

2016. febr. 6. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Még én is csak a Salirisben voltam, de abban látatlanban is biztos vagyok, hogy háromszor annyit biztosan nem nyújt a másik.
2016. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A barátnőmék azt mondják, hogy annyira szuper, hogy egyszer muszáj kipróbálni. Viszont ők nem voltak még a Salirisben. Nekünk a Saliris is ilyen kategória, hogy szuper, és mindenkinek ajánlanánk. De vajon a kettő között mekkora különbség lehet?!
2016. febr. 6. 19:06
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

En akkor mennek a spiritbe ha nem lenne velem gyerek. Nem voltam még, de olvasgattam róla es több helyen írjak, hogy nem valami gyerekbarát. Az ételek jók, de egy válogatosabb gyerek nem enne meg (inkább mondjuk azt hogy az átlag gyerek). Nincsenek kimondottan gyereknek való részek, játékok, a személyzet sem gyerekbarát állítólag.

Pároknak kikapcsolódni viszont biztos jo lehet. A salirisban voltam en is, az tényleg szuper. Ha gyerekkel mentek, akkor nagyon jo még tőle nem messze a Shiraz es ha mindenképp Sárvár, akkor a Park inn-t is tudnám ajanlani.

2016. febr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bizony, hogy nyújt!!! Egyszer mindenkinek ki kell próbálnia!

A Spirit a csúcs (5x voltam eddig) Salirisben 3x.


A Saliris is tök elegáns, de a konyhája....meg valami hiányzik belőle, lehet, hogy a SPIRITusz :)

Nem is kérdés!!

De nem 3x annyi, hanem 2x szerintem.


Szóval mintha egy másik bolygóra kerülnél, ha a Spiritbe mész....

2016. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is mindkettőben voltam már és mindkettő szuper a maga nemében, de a Spirit Hotel tényleg fantasztikus. :) Érdemes egyszer kipróbálni.
2016. febr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as válaszoló, ne hidd el a butaságot... mert

amúgy kivi lennék, hogy otthon mit reggeliznek és vacsoráznak azok a válogatós gyermekek, akiknek nem tudnak választani ott: min. 10 féle felvágott, min. 8 féle sajt, számtalan joghurt, 5-6 féle szendvicskrém, körözött, tejbegríz, zabkása, 5! féle tojás étel, 10-15 féle kenyér/péksütemény, kb. 8 féle dzsem, mogyorókrém, 8-10 féle friss zöldség és gyümölcs, bircher müzli, többféle gabonapehely, virslik, kolbik, között? És szegény szüleik még mindezt kiegészíthetik minden reggel lazaccal, makrélával, ruszlival, különböző csírákkal, lecsóval, grillezett zöldségekkel, látványkonyhában sütött legkülönbözőbb omlettekkel, stb és utána még pezsgőzhetnek is a vacsorát hagy ne soroljam végig.


Kedves Kérdező, a barinődnek igaza van, ki kell próbálni az általa említett helyet.

2016. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Mindkettő.

De a Spirit az top full,én imádom,legjobb hely.

Kb. olyan mintha szárnyalnál mindig.


Én szeretem mindkettőt,de a Spirit 1.000.000 klasszissal komolyabb,mint az Aston Martin és az Audi S4 közötti különbség.

2016. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os, az en gyerekem pl az általad felsoroltak közül egyiket sem enne meg reggelire, 3 fele gabonapelyhet eszik meg, abból sem mindegy melyik fajta, ezen kívül rántotthus, milánói, fasirt. Zöldség gyümölcs, semmi. Úgyhogy en tudom hogy o ott nem enne semmit, maximum üres kenyeret enne vaj nélkül mert azt szereti. Ez van, sajnos ilyen válogatós, lehet en tehetek róla, majd alakul ez is, de ez mar más kérdés.
2016. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amit főztél...tüptürüp
2016. márc. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!