Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nagyon veszélyes éjjel Budapes...

Nagyon veszélyes éjjel Budapesten egyedül sétálgatni egy 16 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Színházba megyek. Az előadásnak tíz órakor lesz vége. Az oktogontól a Nyugati pályaudvarig úgy tervezem, hogy gyalog megyek. Vagy az nagyon veszélyes lenne? Szálljak inkább egy villamosra?

2016. máj. 4. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Érdemes mindenesetre egy paprikasprét tartanod állandóra .
2016. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Hehe, ez komoly kérdés? Az Oktogontól a Nyugati pályaudvarig kb. 5 perc séta, ráadásul nem éjjel, hanem 10-kor, amikor még nagyon nincs kiürülve a belváros. Ha ráadásul ez hétvége, akkor szó szerint tele lesz.


Színház után amúgy is tömegek mennek arra.


Semmi bajod nem lesz, nem Kőbánya egy elhagyatott kis utcácskájáról beszélgetünk, ne szórakozz már.

2016. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nem veszélyes. más lenne ha mondjuk a X.ker egyes részein szeretnél gyalogolni éjjel.
2016. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Budapest a világ egyik legbiztonságosabb városa. Pláne az a rész, amit írsz. Nyugodtan mehetsz egyedül. De ha gondolod, villamosozz, az gyorsabb.
2016. máj. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. A világ legbiztonságosabb városa? Ezt hol olvastad? Küldesz nekem linket?
2016. máj. 5. 12:56
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
#4 ekkora hülyeséget se hallottam még, ezt egyedül sikerült vagy segítettek, esetleg drog hatása alatt állsz?
2016. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Figyi, én is az Operettszínházba mentem a múltkor egy este pont ezen a környéken egy barátnőmmel (16 évesek vagyunk) és két órát lófráltunk kiöltözve a környéken és nézelődtünk, nem lett semmi bajunk. Pedig mi lányok vagyunk. És 16 évesek. Érted :D Szóval szerintem ne aggódj :)
2016. máj. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi. Végül semmi probléma nem volt. Senki hozzám se szólt... :)


Csak egy prosti megbámult de ennyi. Azt én meg odaszóltam neki, hogy de csúnya vagy, halnál meg...

2016. máj. 8. 11:08
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Aki leszavazott nullára aszerint Budapest a világ legbiztonságosabb városa? Ne fárasszatok már :)
2016. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es válaszoló voltam!


Soha nem írtam olyat, hogy a legbiztonságosabb város a világon. Magyar órán tanultatok szövegértést? Próbáljátok meg értelmezni amit írtam.

2016. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!