Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonlellen tudok ajánlani...

Balatonlellen tudok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Balatonlellen tudunk szallast intézni, két hét múlva megyünk és csak siofokra néztem programot. Tudtok valami jót ajánlani? A barátommal megyünk 21-19evesek vagyunk. Muzeum meg ilyen kokolyabb helyet ne köszönöm :D :)

#nyaralás #Balaton #siofok balatonlelle
2016. júl. 25. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Háááát...vannak strandok meg nightclubbok, talán sztriptízbárok is, de ez nem biztos.
2016. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mondjuk olyanra gondoltam, mint a kalandpark, gokart, vidampark :D

De köszönöm azért

2016. júl. 25. 21:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Vidámpark van, kalandpark Zamárdiban, Bogláron van bob de sokan szoktak lenni.
2016. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szabadulos játék vagy horror Ház mint siofokon nincs? Nézegettem a neten, de nem nagyon találok. Vagy valami kapcsolat epito játék? :)
2016. júl. 26. 13:34
 5/13 anonim ***** válasza:

Helóóóó!

Nekünk lellén van nyaralónk, de nagyon ritkán vagyunk ott sajnos :(

Márton Cukrászdában vannak különlegességek... érdemes benêzni :)

A sétálóutcája pedig tele van éttermekkel, fagyizókkal, "játszóhelyekkel" úgy értem mindenféle játékgép stb. A mólóhoz vezető út pedig tele van mindenféle kirakattal :DD táskák, kézműves ilyen olyan szappan meg nem tudom micsoda :'D a strandon lehet bérelni vízibiciklit stb. A szabadstrand is nagyon jó, de én inkább a homokos partért vagyok oda (napfêny strand) ott is van mindenféle bár, fagyis, gyorskajálda. Hát. Én így hirtelen ennyit tudtam :) jó nyaralást

2016. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ja és még mindig előző vagyok :D

Balatonfűzfőn nagyooon jó a kalandpark, van kötélpálya, bobpálya is. Tök jó :)

Ha átmennétek Tihanyba ott az apátság, a baba és marcipán múzeum :D oké, nem kérted a múzeumokat, de a marcipán nagyon jó :DDD ja és ha már Balaton, akkor Balatonfüredet tudom ajánli, de nagyon. Még ha csak 1 napra is, de érdemes átmenni oda :) szép a központja, a grand hotel ahol az Anna bált rendezik, nagyon szép a partja, a központ.

2016. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!! Első közös nyaralasunk és rám bizott mindent a barátom. Minden úgy legyen Ahogy én szeretném, dehat jó lenne ismerni a környéket... :( kaptam sok ötletet! ☺ ha van még valakinek valami ötlet várom köszönöm
2016. júl. 26. 15:28
 8/13 anonim válasza:

5-6-tól kérdezném: van Lellén Tesco vagy Lidl vagy bármi hipermarket??

Illetve még annyi, hogy a homokos strandrész fizetős Lellén??

Üres amúgy a nyaralótok?Vagy ki szoktátok adni???Mert jönnének velünk baráti család de sajna sehol nemtalálnak már szállást, minden fullon van:(

2016. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

utolsó vok


kérdezőnek:

[link]



[link]

2016. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#8as válaszoló!

Van spar majdnem a központban, tesco és lidl meg lelle és boglár között van asszem... a homokos strand az fizetős, de vmikor 6kor asszem már ingyenes az is. A szabadstrandja is jó csak nem olyan homokos mint a másik hanem ilyen füves asszem. Az eleje legalábbis tuti. :) a nyaralónk sajnos most nem kiadó, mert idén felújítjuk :) remélem azért találtok helyet valahol ;)

2016. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!