Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen szórakoztató látnivalók...

Milyen szórakoztató látnivalók vannak Pécsen, amiket egy 1,5 éves gyerekkel is meg lehet nézni?

Figyelt kérdés
Állatkert egyértelmű. Kisvasútról mit lehet tudni? Tettyei barlang és a Planetárium jó ötlet vajon? Nagyon jó strand a környéken?
2016. aug. 5. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Kisvasút? 500 méter.

Van a városban kisvonat, az még nem rossz, ha megül rajta.

Tettyei barlang nem éri meg, bemész és ennyi, kb semmi látnivaló. A tettyei játszótér sztem tetszene neki.

Planetáriumban nem voltam még. :S

Zsolnay negyed is jó szerintem, de egy 1,5 éveset nem köt le. Meg a TV torony is max 2 percre, de az is szép. :)

Nagyon jó strand...Magyarhertelend picike, családias. Harkány nagy, ott szuper a gyerekmedence is, tavaly újították fel.

Ami jó még és közel van, az Abaliget. Tó - lehet csónakázni, fürdeni (25 fokos a víz), barlangot is meg lehet nézni és van egy hatalmas, szuper játszótér.

2016. aug. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szökőkút a főtéren :)
2016. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. aug. 5. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!