Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pécsen mit javasoltok?

Pécsen mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Láttam már ezt a kérdést kiírva: http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__magyarorszag__7999174-..

De mi ketten vagyunk, felnöttek (rokonok). A Cabriubuszt és a TV tormyot már kinéztem, de mást nem tudok (kivéve azok, amik a főtéren vannak). Milyen helyeket érdemes megnézni és hova érdemes beülni, ahol viszonylag olcsó kaját adnak és a belvárostól sincs messze. Augusztus második hetében, hétköznap mennénk.



2016. aug. 5. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Zsolnay negyed, Székesegyház, Dzsámi, Csontváry múzeum.

Meg ugye a TV torony van még amit írtál is. Tettye is szép, onnan pár perc a kilátó. Illetve a Tettyei romokat szokták megnézni.


Étteremnek én a Citrom u-ban lévő Rundót javaslom. Itt lehet SZÉP kártyával is fizetni. Nagyon nagy adagok vannak elég normális áron. Bár attól is függ, mit szerettek enni...

Illetve van egy jó ksi mexikói étterem a Tex Mex, ez is 1 perc a Széchenyi tértől, a Teréz u-ban.

Nos, beülős hely is attól függ, milyena stílusotok. Rundónak van kerthelyisége, ami nyugis. Lehet sörözni, koktélozni. A Király u-n is vannak kiülősök, ezekt drágább és központibb helyek. Ha fiatalos, kicsit elvontabb helyek bejönnek: Csinos.

2016. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. aug. 6. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!