Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » SOS, Szállás lemondás, de hogy?

SOS, Szállás lemondás, de hogy?

Figyelt kérdés
Valaki foglalt a nevemben szállást, és én lemondtam, mert ugye nem szeretnék menni. A panzió kéri a 100%os dijat. Most tényleg ki kell fizetnem ezért majdnem 25.000 ft-ot??? 3nap van az utazásig.
2016. aug. 10. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha az a valaki tényleg foglalt, akkor ki.

Te is tudod ki.

2016. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megadtad a bankkartyad szamat?
2016. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, annyira jó lenne ha én foglaltam volna, mert akkor nem kellett volna megkérdeznem itt, hogy ilyenkor mi van :-)
2016. aug. 10. 15:03
 4/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, nem adtam meg semmit, mert csak visszaigazoló e-mailben szembesültem ezzel.
2016. aug. 10. 15:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megadtad az a "valaki" a bankkartyad szamat, akkor le fogjak szedni az osszeget! Ha elore ki kellett fizetni, nem fogjak visszautalni! Viszont ha helyszinen kell fizetni, hat akkor sz*rd le, mert nem fogjak rajtad behajtani!
2016. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!