Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit vigyek magammal egy...

Mit vigyek magammal egy egyhetes táborba?

Figyelt kérdés

Ruhák, szúnyogriasztó, naptej, higiéniai cuccok, költőpénz, telefon (+töltő) stb. alapdolgokon kívül.

Tudom, kicsit túlparázom a dolgot, de ez az első ottalvós táborom, ráadásul elég messze lesz.

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2016. aug. 15. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Papucs, törölköző, fürdőruha

Hálózsák-ha kell

Könyv, rejtvény, kártya, tollas.

2016. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

huh, hát nem tudom, pl. mosni majd tudsz-e ott, de ha nem, akkor a szennyesnek vigyél egy külön szatyrot. nyugodtan vigyél nagyobb bőröndöt, én ezzel szívtam meg picit, mert kis bőröndöt vittem és hazafelé már 2-3 szatyor pluszba, ergo egyszerűbb lett volna, ha -mint a többiek- egy nagyobbat viszek.

könyv, fülhallgató. egy powerbank is sokszor jól jöhet, de ha nincs otthon neked, ne vegyél csak a tábor miatt. a nedves kéztörlő is kellhet, habár nem mindegy, hogy főzőtábor vagy sport.:D

bluetooth-os hangszóró is jól jöhet. most valószínűleg ez furcsán néz ki, de amikor én voltam táborban, nem tudtuk hogy kihangosítani a zenét a reggeli tornához.:D

esernyő, baseball sapka!!!

bögrés levest is vihetsz (meg hozzá bögrét és egyszer használatos kanalakat), mert ha rossz lesz a kaja, akkor legalább nem ott kell vásárolnod.:D

ha lány vagy, a betét, tampon is fontos, akkor is, ha éppen semmiképp nem fog kelleni neked. lehet, hogy valaki elfelejt vinni, akinek szüksége lesz rá...

néhány szem gyógyszer, sebtapasz.

papírzsepi!!

fél literes üvegek (ha lesz ott iható víz), hogy ne kelljen minden nap 2-3 liter innivalót venned, mert egy hét alatt sokba lesz (és kb. lehetetlen kibírni, hogy csak ásványvizen élj, nekem sem sikerült, utolsó napon már azt sem érdekelt, hogy mennyibe került, vettem egy Cappy-t:D).

ó igen, majdnem elfelejtettem! ha kempingben lesztek, valószínűleg nagyon kevés konnektor lesz (nálunk pl. 5 ágyas házban 1 volt), úgyhogy elosztó, hosszabbító! tudom, ez is hülyén hangzik, de a másik házban valaki hozott és tőlük kértük el néha...:D

szerintem amúgy a legjobb, ha egy teljes napig felírod, hogy mi az, amit használsz. ne hagyd ki belőle még a dezodorod sem, mert majd ott kezd el hiányozni.:D

jó táborozást❤

2016. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
56%
Gumi
2016. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha lesz víz akkor úszógumit ,kajat ,taskat ,üveget meg több törcsit
2018. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!