Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hová menjünk nyaralni a párommal?

Hová menjünk nyaralni a párommal?

Figyelt kérdés

Szeretnénk jövő nyáron valahová elmenni, lehetőleg olcsón. Szóba jött a Balaton, de nem találtam rendes és olcsó szállást, de ha van ötletetek szívesen fogadom.

Hová mehetnénk kb 5nap/4 éjszakára, ahol van bőven látni való? pl.: vár,állatkert, túrázási lehetőség, kiállítások, múzeumok stb.

Szegeden lakunk, ha valakit érdekelne a távolság miatt :)



2016. aug. 27. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
apartmanba vagy szállodába mennétek? mi balcsin voltunk apartmanba haverokkal és olcsó volt és nagyon igényes.
2016. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Apartmanba szeretnénk menni. Mi volt az apartman neve? Hol voltatok?
2016. aug. 27. 21:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Ajánlok pár izgalmas helyet: Ukrajna, Szíria, Líbia, Észak-Korea, Kongó, Venezuela.
2016. aug. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az olcsó és a Balaton két ellentétes fogalom. Menj Szlovéniába, Horvátországba, Bulgáriába de neked adott Erdély is stb, annyi szép hely van minek ebben az országban költeni a pénzeteket?
2016. aug. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia! Ha belföldön gondolkoztok es szeretitek az aktív programokat, akkor szerintem nem a balcsi a nektek való hely! Belfoldhoz képest elég drága es nem olyan sok látványosság van (persze attól függ melyik részére mentek) de az inkább a bulirol szól! Szerintem Pécs es környéke pl nagyon jo hely, mi a családdal harkanyban szálltunk meg mindig es onnan Siklós (siklósi var) es Pécs is közel van! Ha ott jártok feltétlen nézzetek meg a Vasarely múzeumot! De Debrecen es környéke is is szép, illetve mivel nem a fővárosban laktok Budapest es környéke is érdekes lehet nektek! Visegrád, Esztergom, Szentendre gyönyörű helyek! Ezek mind megfizethetoek! Viszont szerintem ha időben kezdetek el szervezni akar külföld is szoba jöhet, Görögország, Spanyolország... Nézzetek szét direkt erre alkalmas honlapon!
2016. aug. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sümegen a Hotel Kapitányt-t csak ajánlani tudom!
2016. aug. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Bocsi most olvastam, hogy apartmanba szeretnétek menni, vedd úgy hogy nem írtam semmit :)
2016. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat :) Pécs és Debrecen tényleg nem tűnik rossznak :)
2016. aug. 28. 11:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Horvátország olcsóóóóóóóóóó??? Hú, télleg.


Balaton:

Vár: Szigliget (gyönyörű)

Állatkert: Veszprém

Kiállítás, múzeum: pl.Balatonfüreden, Keszthelyen, Tihanyban

Túrázás: az egész északi part


A Balaton maga a csoda! A kívánságaidnak megfelelő hely leginkább az északi part, biztos vagyok benne, hogy rengeteg apartmant találsz, jó áron. Kinek, mi a jó ár persze

2016. aug. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!