Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hová lehet 3-4 hónapos babával...

Hová lehet 3-4 hónapos babával elmenni?

Figyelt kérdés

Idén okt-nov környékén elutaznánk egyet az akkor 3-4 hónapos babánkkal. Ha olyan a szállás, a kutyust is vinnénk, ha nem, akkor itthon is szívesen vigyáznak rá.

Tudtok ajánlani olyan helyeket, ahová egy 3-4 napos "őszölést" :) be lehet tervezni, és nem feltétlenül wellnesselni kell (nagyrészt csak ilyeneket találok), hanem kirándulós inkább?



2016. szept. 10. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:

nyíregyháza állatpark és környéke.

Mátraháza

Pécs és környéke

2016. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Úgy érted, hogy 3 hónappal előtte szült, akivel mennél?

Van egy tippem, pasi vagy?

2016. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én lógatnám a lábamat és hagynám, hogy kényeztessenek
2016. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Nekem van 2 hós babám, aki 3-4 hós lesz okt-nov-ra. Én szívesen mennék vele bármerre. Nem zavar, ha kocsiban, hotelban vagy parkban kell szoptatnom, megoldom. :)
2016. szept. 11. 12:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szinte bárhova. Szállás: legyen hely egy baba utazóágynak, fürdetést mi zuhanyzóban is megoldottuk már (egyikünk beállt a babával, lemostuk, másikunk átvette egy törölközőbe, megtöröltük).

Kirándulásoknál szerintem hordozókendő kell, illetve ha városnézős-sétálgatós, akkor az sem.

Először én is beleestem abba a "hibába", hogy direkt bababarát szállást kerestem, de ekkora babával szinte bármi megfelel, (értsd: apartman, panzió, hotelszoba) tényleg csak egy kiságynyi hely kell.

2016. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 persze, aztán feleljen meg a többi vendégnek is, hogy a bármimegfelel babócád ordít éjszaka...
2016. szept. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szokott ordítani éjszaka. Jártunk már itt-ott, de mindig végigaludta az éjszakát idegen helyen is.
2016. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!