Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Margit szigeten van kajálási/w...

Margit szigeten van kajálási/wc-zési lehetőség? Nem étteremre gondoltam hanem olyan úton álló hamburgeres, hot-dogos, pereces. Ilyen időben is van ősz?

Figyelt kérdés

2016. szept. 16. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pereces szokott lenni, más kajálási lehetőség is van - csak győzd megfizetni. Wc-t nem tudom, hogy van-e? Elvileg van nyilvános wc, fizetős, de volt már, hogy nem tudtam bemenni.


"Ilyen időben is van ősz?" - ezt lefordítanád magyarra? :D

2016. szept. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D hát hogy ősszel is van útonálló?
2016. szept. 16. 10:34
 3/5 anonim válasza:
Útonálló? :D Inkább talponálló, nem? :D Amúgy van, és ilyen kék bokszos WC-k is vannak ingyen (nem jut eszembe a neve), de gusztustalanok, inkább fizess a nyilvánosban.
2016. szept. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen időben is van ősz? Igen. Tény, hogy nagyon meleg van, de attól még van ősz.
2016. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen van mindketto. A wc az vmi 200 Ft, a kajak is dragak de most ha nem mindennap mész le akkor ugy gondolom nem vészes
2016. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!